Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

MŁODZI DEBATUJĄ W RADIU TOK FMm

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w debacie „Fake newsy, media społecznościowe i algorytmy – jak internet i nowe technologie zmieniają świat? MŁODZI DEBATUJĄ W RADIU TOK FMm ”. To jedna z cyklu dyskusji, które organizujemy w kilku miastach Polski, a do udziału w, których zapraszamy młode pokolenie. Wiele się o młodych mówi, a zbyt rzadko słyszy. W Warszawie chcemy porozmawiać o nowych technologiach. Jak zmieniają Wasze życie już teraz i w przyszłości? Gdzie wpływ technologii budzi Wasze obawy, a gdzie największe nadzieje? Jak bardzo – z powodu postępu technologicznego – Wasze życie

różni się od starszych pokoleń? Jak dużym zagrożeniem są fake newsy? Jak Was i wasze przyjaźnie zmieniają media społecznościowe? Jak nowe technologie zmieniają Wasze myślenie o przyszłości i pracy? Jak wpływają na Wasze życiowe wybory? Czego Wam brakuje w debacie publicznej?

Zapraszamy 20 lutego we wtorek o 16.00 do Pracowni Duży Pokój na ulicy Wareckiej 4/6 (wejście od ulicy Kubusia Puchatka). Dyskusję poprowadzi Agnieszka Lichnerowicz – dziennikarka Radia TOK FM. Jej skrót zostanie wyemitowany na naszej antenie. Projekt wspiera Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu na adres  swiatopodglad@tok.fm lub

Pod numerem 510 022 319. Jesteśmy otwarte na Wasze sugestie i uwagi dotyczące

debaty.

 

 

Z wyrazami szacunku

Agnieszka Lichnerowicz

Anna Piekutowska

 

 

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w debacie proszeni są o zgłaszanie się do biblioteki do środy 14. 02. 2018 r. Szczególnie zapraszamy  osoby, które brały udział w zagranicznych praktykach.

 

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content