Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Potwierdź swoje umiejętności za pomocą certyfikatu „ECDL-Expert”

Już w najbliższym czasie rusza ostatnie szkolenie w ramach projektu „Zaprogramuj swoją przyszłość” – ECDL Advanced (European Computer Driver Licence), po ukończeniu którego możesz uzyskać bezpłatnie certyfikat:

„ECDL Expert”

Certyfikat wydawany jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne i jest honorowany w krajach Unii Europejskiej. Jest on bardzo cennym atutem na rynku pracy. Szkolenie obejmuje 4 moduły: zaawansowane narzędzia edytora tekstowego, arkusza kalkulacyjnego i BAZY DANYCH oraz grafika menedżerska i prezentacyjna. Po każdym module jest egzamin i uczestnik otrzymuje Certyfikat ECDL – Advanced w zakresie danego modułu. Po uzyskaniu wszystkich 4 certyfikatów uczestnik otrzymuje Certyfikat ECDL – Expert. Podobne szkolenia i certyfikaty na rynku pracy są bardzo drogie (sam egzamin z każdego pojedynczego modułu to ok. 150 – 180 zł).

W szkoleniu szczególny nacisk będzie położony na zaawansowane funkcje arkusza kalkulacyjnego i bazy danych. Zdobycie zaawansowanych umiejętności w tym zakresie może być również bardzo pomocne w ramach przygotowania do matury z informatyki.

Szkolenie i egzaminy oraz wszystkie certyfikaty są bezpłatne!!!

Szkolenie dedykowane jest uczniom klas 2 i 3 technikum informatycznego oraz tym uczniom klas 4, którzy uczestniczyli wcześniej w projekcie.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW W BIURZE PROJEKTU – pok. 10
(lub u P. A. Karczmarczyk)

(klasy 3 mogą dokonywać zapisów u P. Ewy Prajsnar)

(Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń!)

Projekt Edukacji Finansowej ELEKTRONICZNA BANKOWOŚĆ

WEBINARIA 3 moduły warsztatowe realizowane przez ekspertów: bankowców, pracowników IT oraz specjalistów z branży  Cyberbezpieczeństwo  8 LUTY 13.30 Partnerzy merytoryczni: Warszawski Instytut Bankowości oraz Allegro  ZAPISY LINK Blockchain, rynki kryptowalut, social lending   15 LUTY 13.30 Partnerzy merytoryczni: Binance i Sky Rocket Trade  ZAPISY  Link BigData, AI, ochrona danych osobowych 22 LUTY 13.30 Partnerzy merytoryczni: Bank […]

Kolejny sukces WIŚNIOWEJ: 3. zespoły uczniowskie z ZSLiT Nr 1, otrzymało rekomendację do Regionalnego Etapu Konkursu Naukowego E(x)plory 2021.

Organizatorem Festiwalu E(x)plory jest Fundacja Zaawansowanych Technologii.  W tym roku, w dniu 20. stycznia, Szkolny Festiwal E(x)plory odbył się w XL Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Warszawie.  Z satysfakcją informujemy, że ze zgłoszonych 25 projektów, z 5 szkół do konkursu, jury przyznało 5 akredytacji.   Z  WIŚNIOWEJ do Regionalnego Etapu Konkursu Naukowego E(x)plory, zakwalifikowały się […]

SZKOLNY KONKURS NA OPOWIADANIE

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu na Opowiadanie. Zasady uczestnictwa: uczeń może zgłosić do konkursu tylko jedno opowiadanie; temat opowiadania – dowolny; długość do 4 stron (w wyjątkowych przypadkach do 6 stron); czcionka 12, interlinia 1,5; Termin oddawania prac: 19 lutego 2021 r. Prace należy przesłać na adres: marta.osinska@tm1.edu.pl ZAPRASZAMY!!!

SZKOLNY KONKURS JEDNEGO WIERSZA

Zapraszamy Was do udziału w corocznym konkursie, w którym możecie pochwalić się talentem poetyckim. Regulamin: jeden uczeń oddaje tylko jeden wiersz; temat wiersza dowolny; długość wiersza – dowolna, ale często mniej znaczy więcej; termin oddawania wierszy: 5 lutego 2021 r.; wiersze należy przesłać do pani Marty Osińskiej na adres: marta.osinska@tm1.edu.pl wyniki konkursu zostaną ogłoszone do […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content