Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Potwierdź swoje umiejętności za pomocą certyfikatu „ECDL-Expert”

Już w najbliższym czasie rusza ostatnie szkolenie w ramach projektu „Zaprogramuj swoją przyszłość” – ECDL Advanced (European Computer Driver Licence), po ukończeniu którego możesz uzyskać bezpłatnie certyfikat:

„ECDL Expert”

Certyfikat wydawany jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne i jest honorowany w krajach Unii Europejskiej. Jest on bardzo cennym atutem na rynku pracy. Szkolenie obejmuje 4 moduły: zaawansowane narzędzia edytora tekstowego, arkusza kalkulacyjnego i BAZY DANYCH oraz grafika menedżerska i prezentacyjna. Po każdym module jest egzamin i uczestnik otrzymuje Certyfikat ECDL – Advanced w zakresie danego modułu. Po uzyskaniu wszystkich 4 certyfikatów uczestnik otrzymuje Certyfikat ECDL – Expert. Podobne szkolenia i certyfikaty na rynku pracy są bardzo drogie (sam egzamin z każdego pojedynczego modułu to ok. 150 – 180 zł).

W szkoleniu szczególny nacisk będzie położony na zaawansowane funkcje arkusza kalkulacyjnego i bazy danych. Zdobycie zaawansowanych umiejętności w tym zakresie może być również bardzo pomocne w ramach przygotowania do matury z informatyki.

Szkolenie i egzaminy oraz wszystkie certyfikaty są bezpłatne!!!

Szkolenie dedykowane jest uczniom klas 2 i 3 technikum informatycznego oraz tym uczniom klas 4, którzy uczestniczyli wcześniej w projekcie.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW W BIURZE PROJEKTU – pok. 10
(lub u P. A. Karczmarczyk)

(klasy 3 mogą dokonywać zapisów u P. Ewy Prajsnar)

(Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń!)

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content