Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs Naukowy E(x)plory

Konkurs Naukowy E(x)plory jest największą w Polsce inicjatywą skierowaną do młodzieży w wieku 13-20 lat promującą i wspierającą w rozwoju najzdolniejszych młodych naukowców. Do tegorocznego regionalnego etapu Konkursu Naukowego E(x)plory w Bydgoszczy zakwalifikowało się 30 projektów. Natomiast 9 projektów otrzymało akredytację do finałowych rozgrywek w tym projekt naszych uczniów z klasy 3tm2

  • Tycjan Kołecki, Wiktor Forjasz, Paweł Łoziński za projekt„Life Saving Band – opaska wykrywająca choroby naczyniowo-sercowe”

Finał Konkursu Naukowego E(x)plory odbędzie się w dniach 24-26 października w Gdyni..

Opiekunem naukowym projektu jest nauczyciel  p. Andrzej Wrona.

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym uczniom.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content