Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Pierwszy milion masz w głowie! – projekt Politechniki Warszawskiej

Jeśli jesteś uczniem liceum lub technikum,
weź udział w przygodzie życia

MŁODZI, KREATYWNI, INNOWACYJNI, PRZEDSIĘBIORCZY

i TY możesz stworzyć
SZKOLNĄ DRUŻYNĘ INNOWATORÓW,
kipiącą pomysłami produktów lub usług jakich jeszcze nie ma na rynku
oraz zachwycić nimi uczelnię i inwestorów!

PIERWSZY MILION MASZ W GŁOWIE!

 

  1. Zgłoś ASAP (as soon as possibile – kto pierwszy ten lepszy) mailowo na pierwszymilionwglowie@gmail.com gotowość zorganizowania jednej lub kilku drużyn (po 4-6 osób) oraz spotkania motywacyjnego w Twojej szkole, które poprowadzą eksperci Politechniki Warszawskiej, Krajowej Izby Gospodarczej, Intellectual Property Management PL, Fundacji PW itd., na którym dowiecie się jak zakwalifikować się do kolejnych etapów projektu ramach Programu NCBiR Ścieżki Kopernika 2.0
  2. Jako zarejestrowane drużyny zapoznacie się z 60-sekundowymi prezentacjami pomysłów innowacyjnych produktów i usług waszych poprzedników oraz
    z udostępnionymi Wam w sieci publikacjami, konsultacjami z naszymi ekspertami-mentorami a następnie zgłosicie swoje innowacyjne pomysły oraz liderów, którzy będą reprezentowali Wasze Drużyny w etapie 3
  3. Liderzy wezmą udział w czterech dwudniowych zjazdach na Politechnice Warszawskiej poznając wiedzę z zakresu ekonomii, finansowania innowacji, praw własności intelektualnych, pracy zespołowej, marketingu, komercjalizacji innowacji. Na koniec zaprezentują swoje pomysły na konkursie w Krajowej Izbie Gospodarczej, otrzymają Dyplomy Brokerów Innowacji, indeksy studentów Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej (pod warunkiem zdania matury), a laureaci wezmą udział w etapie 4.
  4. Udział w Forum Młodych Przedsiębiorców KIG i Kongresie Innowacyjnej Gospodarki KIG, a zwycięski zespół weźmie udział w wizycie studyjnej
    w wybranym zagranicznym ośrodku innowacyjnej nauki, techniki i gospodarki, natomiast każdy będzie mógł powiedzieć: Pierwszy milion mam w głowie!

PW-KIG_1st million_info_01.2018

PW-KIG_zaprosz.Dziekana_01.2018

zał. 7 wzór oświadczenia uczestnika_WIP PW_2018

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content