Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego: „Śladami przedwojennej Warszawy”

         W dniu 17.04.2018r. rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Śladami przedwojennej Warszawy”, w którym wzięło udział 14 uczniów z naszej szkoły.

Decyzją jury

I miejsce zajął Marcin Kądzik z klasy 3tb,

II miejsce zajęła Dominika Sałajczyk z klasy 3ta,

III miejsce zajął Andrzej Drozdowicz z klasy 2tc,

pozostali uczestnicy konkursu otrzymują wyróżnienia.

Wszyscy, którzy zgłosili swoje prace do konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Uroczyste podsumowanie i wręczenia nagród odbędzie się w dniu 24.04.2018r. w bibliotece szkolnej o godzinie 11.25.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują  wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz wysiłek włożony w odszukanie pięknych przedwojennych miejsc Warszawy i ukazanie ich w swoich pracach.

  1. Małgorzata Jakubowska
  2. Jolanta Sobczyk

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content