Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego: „Śladami przedwojennej Warszawy”

         W dniu 17.04.2018r. rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Śladami przedwojennej Warszawy”, w którym wzięło udział 14 uczniów z naszej szkoły.

Decyzją jury

I miejsce zajął Marcin Kądzik z klasy 3tb,

II miejsce zajęła Dominika Sałajczyk z klasy 3ta,

III miejsce zajął Andrzej Drozdowicz z klasy 2tc,

pozostali uczestnicy konkursu otrzymują wyróżnienia.

Wszyscy, którzy zgłosili swoje prace do konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Uroczyste podsumowanie i wręczenia nagród odbędzie się w dniu 24.04.2018r. w bibliotece szkolnej o godzinie 11.25.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują  wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz wysiłek włożony w odszukanie pięknych przedwojennych miejsc Warszawy i ukazanie ich w swoich pracach.

  1. Małgorzata Jakubowska
  2. Jolanta Sobczyk

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content