Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

EGZAMINY ECDL Advanced – ważne informacje!!!

Uwaga uczestnicy szkoleń ECDL Advanced – WAŻNE INFORMACJE!!!

Zbliżają się EGZAMINY ECDL  – odbędą się one w dniach: 15-16 czerwca oraz 22-23 czerwca

(w LABORATORIACH ECDL na terenie szkoły – pracownie: 400 oraz 403)


KOMUNIKAT TRENERÓW:

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do egzaminu ECDL jest posiadanie konta w systemie egzaminacyjnym ECDL  – strona eecdl.pl.
W związku z rozpoczęciem egzaminów w ramach projektu 15.06.2018 (piątek), mam prośbę o przypomnienie uczniom, uczestnikom kursu ECDL o konieczności założenia konta w systemie  eecdl.pl. Część uczniów już założyła konta w czasie ostatnich zajęć, ale nie wszyscy.
Konto zakłada kandydat do egzaminu (uczeń – uczestnik kursu) na stronie eecdl.pl.
Przycisk : Załóż nowe konto.
Po podaniu adresu mailowego, na pocztę przychodzi link do dokończenia procedury rejestracji konta (czasem po dłuższym okresie czasu). Identyfikatorem osoby w systemie egzaminacyjnym jest nr PESEL.

Ważne:
Podczas zakładania konta w systemie egzaminacyjnym należy zwracać uwagę na poprawne wpisanie imienia i nazwiska, bo są one drukowane na certyfikacie!!!

Przypominam również, że wszyscy uczestnicy szkolenia zobowiązani są do przystąpienia do egzaminu!

Szkolenie kończy się w dniu 23.06 – aktualny harmonogram szkolenia: HARMONOGRAM ECDL
Harmonogram znajduje się również na stronie: https://tm1.edu.pl/harmonogram-szkolen/
Z uwagi na egzaminy zawodowe w dniu 19 czerwca jak i uroczystość zakończenia roku szkolnego w dniu 22 czerca wprowadzono drobne zmiany do harmonogramu.

Matura próbna 30 listopada – 4 grudnia

Harmonogram pracy klas maturalnych w tygodniu 30 listopada – 4 grudnia:

Weź udział w bezpłatnym kursie: „Intel AI4Youth – sztuczna inteligencja dla młodzieży.”

Program Intel® AI For Youth (Artificial Intelligence for Youth) jest programem skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych.Jego celem jest przygotowanie młodzieży na nadejście rewolucji związanej ze sztuczną inteligencją.Program stanowi wyjątkową okazję dla młodych ludzi ze wszystkich środowisk do uzyskania wszechstronnego zrozumienia zarówno teorii, jak i praktyki dotyczącej sztucznej inteligencji (AI). Informacja o możliwości wzięcia udziału została […]

Ostateczne wyniki rekrutacji na praktyki zagraniczne w ramach Erasmus+

Miło nam poinformować, że na praktyki zagraniczne w ramach projektu Erasmus+ “Praktyki zagraniczne dobrym startem w dorosłość” o numerze 2020-1-PL01-KA116-079334 zakwalifikowały się następujące osoby: Technik mechatronik: 1 Tkaczyk Krzysztof 3tm2 mechatronik 100 Włochy 2 Wróblewski Jakub 3tm2 mechatronik 95 Malta 3 Moskalenko Illia 3tm2 mechatronik 83 Włochy 4 Zawiślak Karolina 3tm1 mechatronik 82 Malta 5 […]

Uczestnicy konkursu Pix Challenge 2020

Nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w konkursie programistycznym Pix Challenge.Uczniom, którzy zgłosili udział lub chcieliby przystąpić do konkursu przypominamy, że po pobraniu darmowej aplikacji powinni dołączyć do grupy podając odpowiedni kod. Trwają eliminacje, a termin zgłoszeń i oddawania zadań upływa w dniu 29 listopada 2020. Proszę zgłaszać się drogą mailową na adres ewa.rulan@tm1.edu.pl. […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content