Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

EGZAMINY ECDL Advanced – ważne informacje!!!

Uwaga uczestnicy szkoleń ECDL Advanced – WAŻNE INFORMACJE!!!

Zbliżają się EGZAMINY ECDL  – odbędą się one w dniach: 15-16 czerwca oraz 22-23 czerwca

(w LABORATORIACH ECDL na terenie szkoły – pracownie: 400 oraz 403)


KOMUNIKAT TRENERÓW:

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do egzaminu ECDL jest posiadanie konta w systemie egzaminacyjnym ECDL  – strona eecdl.pl.
W związku z rozpoczęciem egzaminów w ramach projektu 15.06.2018 (piątek), mam prośbę o przypomnienie uczniom, uczestnikom kursu ECDL o konieczności założenia konta w systemie  eecdl.pl. Część uczniów już założyła konta w czasie ostatnich zajęć, ale nie wszyscy.
Konto zakłada kandydat do egzaminu (uczeń – uczestnik kursu) na stronie eecdl.pl.
Przycisk : Załóż nowe konto.
Po podaniu adresu mailowego, na pocztę przychodzi link do dokończenia procedury rejestracji konta (czasem po dłuższym okresie czasu). Identyfikatorem osoby w systemie egzaminacyjnym jest nr PESEL.

Ważne:
Podczas zakładania konta w systemie egzaminacyjnym należy zwracać uwagę na poprawne wpisanie imienia i nazwiska, bo są one drukowane na certyfikacie!!!

Przypominam również, że wszyscy uczestnicy szkolenia zobowiązani są do przystąpienia do egzaminu!

Szkolenie kończy się w dniu 23.06 – aktualny harmonogram szkolenia: HARMONOGRAM ECDL
Harmonogram znajduje się również na stronie: https://tm1.edu.pl/harmonogram-szkolen/
Z uwagi na egzaminy zawodowe w dniu 19 czerwca jak i uroczystość zakończenia roku szkolnego w dniu 22 czerca wprowadzono drobne zmiany do harmonogramu.

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content