Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Szkolenie SEP – 20 czerwca 2018

Listy uczniów, którzy zakwalifikowani zostali na szkolenie SEP w dniu 20 czerwca 2018:

Na szkolenie w dniu 20 czerwca zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy zapisali się na szkolenie w terminie wcześniejszym i jako pierwsi zadeklarowali termin szkolenia na 20 czerwca.  Godziny szkolenia z egzaminem – 9.00-15.30

Na początku szkolenia uczestnicy wypełnią formularz, dzięki któremu będą mogli wziąć udział w egzaminie. Potrzebne będą: nr PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego!

Uczniowie, którzy wysłali formularze zgłoszeniowe, ale nie byli wcześniej na liście uczestników szkolenia – zostali dołączeni do listy rezerwowej.

Uczniowie klas czwartych, którzy nie uczestniczyli we wcześniejszych działaniach projektowych nie mogą uczestniczyć w szkoleniu SEP.


PROSIMY UCZNIÓW KLAS IV, którzy wpisali się wcześniej na listę o potwierdzenie chęci uczestnictwa w szkoleniu SEP w dniu 27 czerwca do końca tego tygodnia tj. do dnia 22 czerwca. Zgłoszenia można dokonać w biurze projektu tj. w pok. 10 w godzinach dyżuru koordynatora.

Do  dnia 24 czerwca opublikujemy listy uczniów zakwalifikowanych na drugi termin – 27 czerwca (środa) oraz  na trzeci termin – pierwszy tydzień września.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content