Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

NOWY BUFET ZAPRASZA !!!!

Uprzejmie informujemy, że od września 2018 r. bufet w naszej szkole prowadzi firma Catering Dobrego Smaku Agata Szeląg  (na II piętrze).

Posiłki w bufecie można zamawiać bezpośrednio w bufecie lub za pośrednictwem aplikacji „Zamów Posiłek” – poniżej zamieszczamy instrukcję wraz odpowiednimi linkami :

 

Szanowni Państwo,

Od 01.09.2018 wprowadzamy nowy, system zamawiania posiłków – www.zamowposilek.pl. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć tutaj lub skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=catering_dobrego_smaku_warszawa&token=b994f41ac2b04e6a8a0f63131ddb9887

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

https://www.youtube.com/watch?v=3l64bYsActg&t=3s

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://www.youtube.com/watch?v=Igq2-b5Db7w&feature=youtu.be

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszym tygodniu, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 50 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia.

 

Zamówienie lub odwołanie obiadu można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 9:00 rano w dniu wydawania posiłków.

 

Wprowadzone zostaną również karty identyfikacyjne służące do wydawania posiłków, za które opłata w kwocie 10 zł zostanie pobrana z Państwa konta w aplikacji. Prosimy o zapewnienie środków.

 

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content