Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

LAUREACI KONKURSÓW PRZEPROWADZONYCH Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W ramach tegorocznych obchodów MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH  odbyły się trzy konkursy  związane z literaturą. Miło nam przedstawić zwycięzców poszczególnych konkursów:

  1. KAHOOT!

Zwyciężyli  reprezentanci kl. 3 TM1  Piotr Stadnicki i Mateusz Dąbrowski.

  1. SZKOLNA GRA LITERACKA

Ten konkurs rozgrywany był na dwóch poziomach-dłuższym i krótszym. Na poziomie dłuższym najlepsza okazała się reprezentacja kl. 2TM1  Olga Łysoń i Paweł Janasz, natomiast na poziomie krótszym zwyciężyli uczniowie z kl. 1 TM1 Dominika Strzyga i Eryk Kuszneruk.

  1. KONKURS PLASTYCZNY

Autorką najlepszej ilustracji do dowolnej książki z literatury fantastycznej-zdaniem publiczności,  która wzięła udział w głosowaniu – jest Dominika Sałajczyk  z kl. 4 TA. Dominika wykonała pracę do powieści J. Rowling „Harry Potter i więzień Azbakanu”

Gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom konkursów.

Dziękujemy tym uczniom, którzy przygotowali  biblioteczne święto, a szczególnie Amelii Mądrej i Annie Samsel z kl. 2 TA – twórczyniom quizu, Michałowi Białoskórskiemu z kl. 1 TC –autorowi gry literackiej i Krzysztofowi Zbińkowskiemu z kl. 2TC – pomysłodawcy konkursu plastycznego i autorowi plakatu do tego konkursu.

 

 

 

 

 

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content