Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

PERSPEKTYWY WOMEN IN TECH SUMMIT

28 i 29 listopada br. dziewczęta z naszej szkoły uczestniczą w PERSPEKTYWY WOMEN IN TECH SUMMIT – największej w naszej części świata konferencji dla kobiet, planujących karierę, pracujących w IT i nowych technologiach. Podczas tego wydarzenia wystąpi 100 mówców, odbędzie się 100 sesji plenarnych i warsztatowych, a także kilkanaście wydarzeń towarzyszących. Konferencja PERSPEKTYWY WOMEN IN TECH SUMMIT stwarza możliwość,  rozmawiania  o nowych technologiach, przyszłości IT i Big Engineering, zdobycia najnowszej wiedzy branżowej, rozwinięcia globalnej sieci kontaktów, zaplanowania kolejnych etapów kariery, uczenia się od siebie oraz czerpania inspiracji od najlepszych w branży – i nasze dziewczęta z tej możliwości korzystają. Poniżej link  do szczegółowych informacji o wydarzeniu i krótka fotorelacja z pierwszego dnia:
www.womenintechsummit.pl

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content