Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

PERSPEKTYWY WOMEN IN TECH SUMMIT

28 i 29 listopada br. dziewczęta z naszej szkoły uczestniczą w PERSPEKTYWY WOMEN IN TECH SUMMIT – największej w naszej części świata konferencji dla kobiet, planujących karierę, pracujących w IT i nowych technologiach. Podczas tego wydarzenia wystąpi 100 mówców, odbędzie się 100 sesji plenarnych i warsztatowych, a także kilkanaście wydarzeń towarzyszących. Konferencja PERSPEKTYWY WOMEN IN TECH SUMMIT stwarza możliwość,  rozmawiania  o nowych technologiach, przyszłości IT i Big Engineering, zdobycia najnowszej wiedzy branżowej, rozwinięcia globalnej sieci kontaktów, zaplanowania kolejnych etapów kariery, uczenia się od siebie oraz czerpania inspiracji od najlepszych w branży – i nasze dziewczęta z tej możliwości korzystają. Poniżej link  do szczegółowych informacji o wydarzeniu i krótka fotorelacja z pierwszego dnia:
www.womenintechsummit.pl

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content