Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Szkolna Akcja Krwiodawstwa 7.12. (piątek)

Informacje organizacyjne:
  1.  Akcja trwa w godzinach 9-13.
  2. Wszyscy uczniowie-uczestnicy akcji zgłaszają się na zajęcia zgodnie z planem lekcji i pozostają na nich do momentu, w którym zostaną poproszeni przez Wolontariuszy o udanie się do sali 116.
  3. W sali 116 należy wypełnić kwestionariusz i czekać na zaproszenie się do ambulansu.
  4. Uczniowie zakwalifikowani do poboru krwi, po jej oddaniu, wracają do sali 116 w celu zjedzenia posiłku regeneracyjnego.
  5. Po śniadaniu dawcy krwi mogą udać się do domu, ale jeśli podejmą decyzję o pozostaniu na lekcjach, uczestniczą w zajęciach.

 

Ważne: w celu usprawnienia akcji bardzo proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami na stronie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie dotyczącymi zwłaszcza kwalifikacji osób do oddania krwi i przygotowania się do tego wydarzenia.
Proszę nie zapomnieć o dokumencie tożsamości z numerem pesel oraz zjedzeniu „lekkiego” śniadania przed wyjściem z domu.
Do zobaczenia jutro.
Aleksandra Szemet

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content