Egzamin zawodowy – od 10 stycznia

W dniu 10 stycznia (czwartek) odbędzie się etap pisemny egzaminu zawodowego. Uczniowie powinni być w szkole co najmniej godzinę przed rozpoczęciem egzaminu (nie ma możliwości wejścia osób spóźnionych i nie istnieje termin dodatkowy). Na pół godziny przed rozpoczęciem uczniowie wchodzą do sal egzaminacyjnych. Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań, oraz może mieć kalkulator prosty.

O godz. 10:00 rozpoczyna się egzamin dla klas III – kwalifikacja E.03 i E.12.

O godz. 14:00 rozpoczyna się egzamin dla klas IV – kwalifikacja E.19 i E.14.

Klasy III przychodzą do szkoły na godz. 9:00. Po zakończeniu egzaminu mają lekcje zgodnie z planem (od 5 godziny lekcyjnej).

Klasy IV mają lekcje zgodnie z planem do godz 13:10.

Uczeń, który przystępuje do etapu praktycznego, jest zwolniony z lekcji w danym dniu – wpis ns w dzienniku za cały dzień niezależnie od zmiany, na której zdaje egzamin.

Joanna Kamola-Okońska