Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Jesteśmy w finale „PROJEKTU EDUKACYJNEGO STEM POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ”

Z przyjemnością informujemy, że 2 naszych uczniów:

Jan Wyrzykowski 1ta i Jakub Bliźniuk 1tb zakwalifikowali się do finałowego III etapu konkursu „PROJEKTU EDUKACYJNEGO STEM POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ”

Do pierwszego etapu Konkursu STEM Politechniki Warszawskiej przystąpiło 940 uczniów z 57 szkół.

Do drugiego etapu zostało zakwalifikowanych 254 uczniów.

Do trzeciego etapu zostało zakwalifikowanych 55 uczniów.

III etap – centralny – praktyczny odbędzie się 30.03.2019 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym najmłodszym informatykom.

Marek Bachowski

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content