Podziękowanie za 21.02.2019

21 lutego w czwartek w naszej szkole świętowaliśmy pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu organizowanym przez Perspektywy.

Z tej okazji narodził się pomysł Wiśniowego Festiwalu Inicjatyw (WIFI), w przygotowaniu którego wzięło udział bardzo wiele osób z naszej społeczności.

Bardzo Wam dziękujemy – za stworzenie dekoracji, zaplanowanie przestrzeni Auli Czekoladowej i bufetowej, za zorganizowanie różnych atrakcji, za oprawę artystyczną, pracę w szkole nawet do godz. 22.00…, także za aktywny udział w tym dniu – Wasze przebrania były genialne!

Bardzo dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji i wyrozumiałość w realizacji tego przedsięwzięcia, a szczególnie jesteśmy też wdzięczni rodzicom, którzy zaangażowali się w nasze działania i wspierali, dostarczając nam fanty na nagrody i loterię.

Poniżej zamieszczamy link do filmiku pokazującego jak się bawiliśmy.

Pierwszy festiwal na Wiśniowej uważamy za udany!

Samorząd Uczniowski ZSLiT nr1