Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Mamy miejsca na warsztaty w ramach projektu Young Makers

Mamy miejsca na warsztaty w ramach projektu Young Makers (wszystkie informacje o projekcie znajdują się na stronie youngmakers.robisz.to ).

Projekt już jest w fazie realizacji, jednak zwolniły się miejsca dla 8 osób. Uczestnicy mogliby dołączyć do zajęć „specjalistycznych” od 20 marca. Każdy uczestnik będzie miał do wyboru łącznie 22 godziny zajęć z:

– Podstawy obsługi plotera laserowego (4 godziny)

– Podstawy Arduino (12 godzin)

– Podstawy elektroniki (6 godzin)

– Podstawy szycia (6 godzin)

– Krawiectwo zaawansowane (6 godzin)

– Krawiectwo – projekty własne (6 godzin)

– Podstawy stolarstwa – obsługa elektronarzędzi 3 godziny + podstawowe projekty stolarskie 3 godziny (łącznie 6 godzin)

– Stolarstwo zaawansowane (4 godziny)

– Obsługa frezarki CNC (9 godzin)

– Zaawansowane modelowanie 3D w Fusion 360 (4 godziny)

– Modelowanie 3D w Sculptris (3 godziny)

Większość zajęć podzielonych jest na grupy i odbywa się w dwóch terminach. W związku z tym uczestnik może wybrać dzień warsztatów, który bardziej mu odpowiada.

Brak uczestnictwa w warsztatach, które miały miejsce do tej pory, nie przeszkadza we wzięciu udziału w warsztatach specjalistycznych.

Informacja u dyr. M. Polak p.115

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content