Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Mamy miejsca na warsztaty w ramach projektu Young Makers

Mamy miejsca na warsztaty w ramach projektu Young Makers (wszystkie informacje o projekcie znajdują się na stronie youngmakers.robisz.to ).

Projekt już jest w fazie realizacji, jednak zwolniły się miejsca dla 8 osób. Uczestnicy mogliby dołączyć do zajęć „specjalistycznych” od 20 marca. Każdy uczestnik będzie miał do wyboru łącznie 22 godziny zajęć z:

– Podstawy obsługi plotera laserowego (4 godziny)

– Podstawy Arduino (12 godzin)

– Podstawy elektroniki (6 godzin)

– Podstawy szycia (6 godzin)

– Krawiectwo zaawansowane (6 godzin)

– Krawiectwo – projekty własne (6 godzin)

– Podstawy stolarstwa – obsługa elektronarzędzi 3 godziny + podstawowe projekty stolarskie 3 godziny (łącznie 6 godzin)

– Stolarstwo zaawansowane (4 godziny)

– Obsługa frezarki CNC (9 godzin)

– Zaawansowane modelowanie 3D w Fusion 360 (4 godziny)

– Modelowanie 3D w Sculptris (3 godziny)

Większość zajęć podzielonych jest na grupy i odbywa się w dwóch terminach. W związku z tym uczestnik może wybrać dzień warsztatów, który bardziej mu odpowiada.

Brak uczestnictwa w warsztatach, które miały miejsce do tej pory, nie przeszkadza we wzięciu udziału w warsztatach specjalistycznych.

Informacja u dyr. M. Polak p.115

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content