Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Egzaminy FCE i CAE czerwiec 2019

Egzamin FCE   11.06.2019 godz . 9:30 sala 213, szatnia sala 212

Egzamin CAE 12.06.2019 godz.9:00 sala 416, szatnia sala 410

1. Przychodzimy na egzamin co najmniej 30 min. wcześniej, aby dopełnić formalności. Spóźnieni kandydaci nie są wpuszczani do sali egzaminacyjnej.

2. Przynosimy:

– dowód tożsamości ze zdjęciem,

–  ‘Confirmation of Entry’ i ‘Candidate test day photo registration and consent form’- wypełniony i podpisany,

– ołówek, czarny długopis, gumka, temperówka.

3.W czasie sesji nie można opuszczać korytarza, zatem picie i jedzenie należy mieć ze sobą. W przerwach pomiędzy poszczególnymi częściami egzaminu można spędzać czas w sali-szatni. Klucz będzie miała osoba nadzorująca sesję.

4. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia jakichkolwiek urządzeń komunikacyjnych (telefon, smartwatch itp.) do sali-szatni i na egzamin. Sprzęt podpisany można zostawić u osoby nadzorującej sesję na czas całego egzaminu.

5. Proszę pamiętać o wyraźnym pisaniu i zarezerwowaniu sobie czasu w poszczególnych częściach egzaminu na przeniesienie swoich odpowiedzi na kartę odpowiedzi.

Życzymy powodzenia.

Anna Kamińska

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content