Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Egzaminy FCE i CAE czerwiec 2019

Egzamin FCE   11.06.2019 godz . 9:30 sala 213, szatnia sala 212

Egzamin CAE 12.06.2019 godz.9:00 sala 416, szatnia sala 410

1. Przychodzimy na egzamin co najmniej 30 min. wcześniej, aby dopełnić formalności. Spóźnieni kandydaci nie są wpuszczani do sali egzaminacyjnej.

2. Przynosimy:

– dowód tożsamości ze zdjęciem,

–  ‘Confirmation of Entry’ i ‘Candidate test day photo registration and consent form’- wypełniony i podpisany,

– ołówek, czarny długopis, gumka, temperówka.

3.W czasie sesji nie można opuszczać korytarza, zatem picie i jedzenie należy mieć ze sobą. W przerwach pomiędzy poszczególnymi częściami egzaminu można spędzać czas w sali-szatni. Klucz będzie miała osoba nadzorująca sesję.

4. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia jakichkolwiek urządzeń komunikacyjnych (telefon, smartwatch itp.) do sali-szatni i na egzamin. Sprzęt podpisany można zostawić u osoby nadzorującej sesję na czas całego egzaminu.

5. Proszę pamiętać o wyraźnym pisaniu i zarezerwowaniu sobie czasu w poszczególnych częściach egzaminu na przeniesienie swoich odpowiedzi na kartę odpowiedzi.

Życzymy powodzenia.

Anna Kamińska

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content