Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w 2 września 2019 r. według poniższego harmonogramu:

  • godz. 8.30 spotkanie uczniów klas pierwszych z wychowawcami w salach lekcyjnych;
  • godz. 8.30 spotkanie organizacyjne uczniów klasy 2tm2 z wychowawcą w sali lekcyjnej;
  • godz. 9.00 uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 na boisku szkolnym;
  • godz. 9.30 spotkania organizacyjne wychowawców ze swoimi klasami w salach lekcyjnych. UWAGA Uczniowie klas pierwszych: podczas spotkań organizacyjnych wychowawcy przeprowadzą pisemny test z języka angielskiego, prosimy więc o zabranie ze sobą długopisów.

Listy klas pierwszych oraz wykaz sal lekcyjnych, w których odbędą się spotkania z wychowawcami będą wywieszone w holu głównym (przy wejściu głównym do szkoły).

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content