Olimpiada Języka Angielskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w 44. Olimpiadzie Języka Angielskiego.

Zgłoszenia na olimpiadę przyjmują nauczyciele języka angielskiego. Uprzedzamy, że etap szkolny jest baaardzo wymagający!

1. Zawody I stopnia – szkolne
• 7 listopada 2019 r. o godz. 9.00 uczniowie piszą pracę pisemną (test – 60 min.)
• Do dnia 19 listopada 2019 r. nauczyciele przesyłają sprawdzone przez siebie prace, które uzyskały co najmniej 30 punktów, do właściwego KOMITETU OKRĘGOWEGO wraz z protokołem egzaminu celem weryfikacji.
Do dnia 12 grudnia 2019 roku, na stronie WWW Olimpiady, zostanie ogłoszona decyzja Komitetu Głównego o ilości punktów dopuszczających ucznia do etapu okręgowego olimpiady.
2. Zawody II stopnia – okręgowe
• do dnia 20 grudnia 2019 roku Komitety Okręgowe zawiadamiają uczestników o dopuszczeniu do zawodów II stopnia oraz o dokładnej organizacji tych zawodów.
• w dniu 10 stycznia 2020 roku odbędzie się część pisemna zawodów II stopnia. Uczniowie dopuszczeni do części ustnej będą zdawali w poszczególnych okręgach w terminie od 10 stycznia do 15 lutego 2020 roku. O zakwalifikowaniu, miejscu i terminie egzaminu ustnego uczniowie zostaną poinformowani przez poszczególne Komitety Okręgowe.
3. Zawody III stopnia – ogólnopolskie
• do dnia 2 marca 2020 roku Komitet Główny zawiadamia uczestników dopuszczonych do zawodów III stopnia o dopuszczeniu oraz miejscu i terminie zawodów,
• zawody centralne odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2019 r.

wpis zamieścił: Joanna Kamola-Okońska