Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24 października zapraszamy na obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH.

W tym roku w programie:

  1. „BIBLIOTEKA PEŁNA SZYFRÓW” – gra literacka
    w sali 211 podczas długiej przerwy trwającej 30 minut
  2. „BOOKCROSSING” – wolna wymiana książek
    w czytelni w ciągu całego dnia

Do gry literackiej zapraszamy dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy. Prosimy o zgłaszanie zespołów do środy 16.10 . w bibliotece, natomiast w czwartek 17.10. na długiej przerwie odbędzie się w czytelni  spotkanie, podczas którego uczestnicy  poznają zasady gry.

Od wtorku 15.10. zbieramy w bibliotece książki na wymianę – muszą być niezniszczone i takie, które już przeczytaliście i polecacie, a możecie je przekazać innym do czytania.

Sylwia Błażejewska i Beata Walczak

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content