Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

UCZNIOWIE ZSLiT nr 1, w Warszawie Lauratami XII edycji ogólnopolskiego konkursu o tytuł „MŁODEGO INNOWATORA” w roku szkolnym 2018/2019

Fot.: Jerzy Kwieciński – minister MIiR, Ewa Mańkiewicz-Cudny prezes FSNT NOT, nagrodzeni uczniowie:- Kacper Orłowski ,  – Kamil Kośnik, – Jakub Twardowski  wraz z nauczycielem mgrem Andrzejem Wroną z Technikum Mechatronicznego nr 1, z Warszawy

Prezes Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów rekomendował uczniów ZSLiT nr1

Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Młody Innowator 2019” do uczestnictwa w Wystawie IWIS 2019, organizowanej przez SPWiR, w Warszawie w dniach od 14 do 16 października 2019 r.

NAGRODĘ SPECJALNĄ MINISTRA INWESTYCJI I ROZWOJU otrzymali:

Uczniowie: – Kacper Orłowski, – Kamil Kośnik – Kacper Orłowski, z Technikum Mechatronicznego nr 1, w Warszawie, za projekt „ANTI – SLEEP BAND. Ultra energooszczędna opaska czuwająca nad bezpieczeństwem kierowców podczas jazdy”. Promotor mgr inż. Andrzej Wrona.

_______________________________________________________________________

NAGRODĘ I W KONKURSIE O TYTUŁ INNOWATORA”, otrzymał; Uczeń: – Hubert Sieliło, z Technikum Mechatronicznego nr 1,  w Warszawie, za projekt „System zasilania pneumatycznego do karabinów sportowych  napędzanych gazem. Konstrukcja i wykonanie”, przygotowany pod kierunkiem mgra inż. Leszka Garbala

__________________________________________________________________________

WYRÓŻNIENIE PREZESA STOWARZYSZENIA POLSKICH WYNALAZCÓW I RACJONALIZATORÓW, I WYRÓŻNIENIE PREZESA WARSZAWSKIEGO DOMU TECHNIKA otrzymał:

Uczeń: – Adam Ciesielski, z Technikum Mechatronicznego nr 1,  w Warszawie, za  projekt „Mirror Graver – innowacyjne sterowanie lasera za pomocą luster”, przygotowany pod kierunkiem mgr inż. Andrzeja Wrony ________________________________________________________________________

autor: Kazimierz Okraszewski

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content