Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Wizyta przedstawicieli Cisco Polska z Krakowa na Wiśniowej

W miniony piątek – 11.10.2019 odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas trzecich i czwartych technikum z przedstawicielami firmy Cisco Polska: Panią Beatą Malinowską oraz z Panem Sławkiem Daleszyńskim.

Spotkanie miało charakter informacyjny. Uczniowie obejrzeli prezentację na temat pracy w Cisco i programów dla młodych adeptów, którzy zainteresowani są związać swoją drogę zawodową z tą firmą. Pani Beata opowiedziała o możliwościach realizowania się kobiet w firmie Cisco, a nasi uczniowie z klas czwartych, którzy odbyli praktykę zawodową w krakowskim oddziale firmy: Michał Siewiera i Patryk Pacek opowiedzieli o swoich doświadczeniach.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie obejrzeli prezentację i wysłuchali prelegentów a następnie zadawali pytania.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
Pani Beacie i Panu Sławkowi za wizytę i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

🙂

A oto kilka zdjęć ze spotkania:

autor: Alicja Karczmarczyk
Instruktor Academii Lokalnej Cisco
w ZSLiT nr 1 w Warszawie

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content