Program Cisco Technology Experience Summer Camp dla uczniów klas 3 technikum

Pragniemy poinformować uczniów klas 3 technikum, którzy zamierzają się starać o odbywanie praktyk zawodowych w polskim oddziale Cisco w Krakowie, że termin nadsyłania cv został przedłużony do dnia 25.11.2019.

Praktyki mają charakter techniczny, obejmują szkolenia z zakresu 5 technologii Cisco. W trakcie szkolenia uczniowie zdobywają wiedzę teoretyczną a także umiejętności praktyczne poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach. Zajęcia będą prowadzone przez inżynierów Cisco, specjalistów i ekspertów w danych technologiach.

Z uwagi na nieograniczone możliwości dostępu do sprzętu i oprogramowania, Cisco czyni starania, aby możliwie największa część zajęć była praktyczna, aby uczniowie mieli jak największą styczność z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W trakcie praktyki przewidywane są także zajęcia z zakresu rozwoju osobistego i budowy kariery.

Praktyki zawodowe odbędą się w dniach: 4 – 29 maj 2020 r. Uczniowie zostaną zatrudnieni przez Cisco jako regularni pracownicy na okres jednego miesiąca, z możliwością przedłużenia o staż wakacyjny na okres: lipiec – sierpień 2020.

Wszystkie informacje dotyczące praktyk były przekazane na spotkaniu z młodzieżą, które odbyło się w dniu 11.10.2019 (https://tm1.edu.pl/2019/10/wizyta-przedstawicieli-cisco-polska-z-krakowa-na-wisniowej/ )

CV oraz pytania odnośnie programu można przesyłać na adres: cte-summercamp@cisco.com

Więcej informacji – [CTE Summer Camp.pdf]

autor: Alicja Karczmarczyk