Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Matury próbne

Matury próbne są planowane w tygodniu 25 – 29 listopada.

26 listopada
(wtorek)
27 listopada
(środa)
28 listopada
(czwartek)
29 listopada
(piątek)
8:00polski podstawowymatematyka podstawowymatematyka
rozszerzony
informatyka,
historia, filozofia
11:40fizyka, biologia, historia sztuki, wosangielski
podstawowy
angielski
rozszerzony (piszą także osoby, które wybrały angielski dwujęzyczny)
angielski dwujęzyczny,
niemiecki rozszerzony, rosyjski rozszerzony, polski rozszerzony, geografia

Nie organizujemy egzaminu z historii muzyki i francuskiego.

Egzaminy będą odbywać się  w salach 200, 207,208,209,212,213 oraz 410 i 411. Szczegółowy grafik dla każdego ucznia będzie dostępny w poniedziałek.

Prosimy o przyniesienie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, czarnego długopisu i innych dozwolonych pomocy (np. prosty kalkulator, linijka).

Klasy maturalne nie mają lekcji od wtorku do czwartku lub piątku. W piątek klasy 4tm1, 4tm2 i 4tm3 mają lekcje zgodnie z planem – pojedyncze osoby biorą udział w maturach próbnych.

 

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content