Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Matury próbne

Matury próbne są planowane w tygodniu 25 – 29 listopada.

26 listopada
(wtorek)
27 listopada
(środa)
28 listopada
(czwartek)
29 listopada
(piątek)
8:00polski podstawowymatematyka podstawowymatematyka
rozszerzony
informatyka,
historia, filozofia
11:40fizyka, biologia, historia sztuki, wosangielski
podstawowy
angielski
rozszerzony (piszą także osoby, które wybrały angielski dwujęzyczny)
angielski dwujęzyczny,
niemiecki rozszerzony, rosyjski rozszerzony, polski rozszerzony, geografia

Nie organizujemy egzaminu z historii muzyki i francuskiego.

Egzaminy będą odbywać się  w salach 200, 207,208,209,212,213 oraz 410 i 411. Szczegółowy grafik dla każdego ucznia będzie dostępny w poniedziałek.

Prosimy o przyniesienie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, czarnego długopisu i innych dozwolonych pomocy (np. prosty kalkulator, linijka).

Klasy maturalne nie mają lekcji od wtorku do czwartku lub piątku. W piątek klasy 4tm1, 4tm2 i 4tm3 mają lekcje zgodnie z planem – pojedyncze osoby biorą udział w maturach próbnych.

 

Egzamin zawodowy – terminy

Etap pisemny egzaminu zawodowego: 23 czerwca godz. 10:00 – EE.08 technik informatyk sala 416, 200 i 209 godz. 12:00 – EE.02 technik mechatronik sala 416 i 200 godz. 14:00 – E.19 sala 209 Etap praktyczny egzaminu zawodowego: EE.08 30 czerwca godz. 8:00, 12:00, 16:00 1 lipca godz. 8:00, 12:00, 16:00 2 lipca godz. 8:00, 12:00, […]

REKRUTACJA – Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

Kandydaci do oddziału dwujęzycznego piszący w dniu 30 czerwca 2020 (wtorek) sprawdzian uzdolnień kierunkowych z języka angielskiego proszeni są o przybycie do naszej szkoły najpóźniej o godzinie 09:30. Kandydat zgłasza się na sprawdzian do tej szkoły, której oddział dwujęzyczny ma najwyżej na liście preferencji na swoim wniosku. Przy wejściu do szkoły kandydaci otrzymają informację o przydziale do […]

MAMY LAUREATA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU „OŚMIU WSPANIAŁYCH” !!!

Krzysztof Kmieć z klasy 4 TA został Laureatem XXVII stołecznej edycji Samorządowego  Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii „ÓSEMKA” Tytuł „Wspaniałego” otrzymał za trzyletnią  pracę, na rzecz osób niepełnosprawnych, za sukcesy pozaszkolne, szkolne oraz pracę na rzecz szkoły.  Całokształt jego działalności oraz zaprezentowanie siebie w dwustopniowych eliminacjach,  pozwoliło na  dojście do finału i uzyskanie  tytułu […]

Prezentacja projektów mazovia

Nasi stypendyści prezentują swoje projekty: Wojtek Kludziński 3tm1 Gabriela Trojanowska Ignacy Kopka 1ptb Kacper Ołówko Wiktor Kaczyński 1ptb Dominik Gubrynowicz Bartosz Adamczyk Michał Kaczyński Maciej Tracz Jakub Litke Małgorzata Stypa

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training