Rekrutacja na praktyki zagraniczne w ramach projektu Erasmus+ – maj 2020 (Malta, Anglia, Włochy)

Między 18 a 22 listopada 2019 osoby zainteresowane wyjazdem na praktyki zagraniczne na Malcie, we Włoszech lub Anglii w ramach projektu Erasmus+ wiosną 2020 będą mogły składać formularz aplikacyjny wraz z załącznikami w sekretariacie uczniowskim (pok. 104).

Termin stażu: 04/05/2020 – 29/05/2020 + 2 dni podróży.

Ostateczny termin składania formularza aplikacyjnego wraz z załącznikami upływa 22 listopada 2019 o godz. 14:00.

Harmonogram rekrutacji, terminy ogłoszenia wyników, kryteria punktowe oraz procedura odwoływania się znajdują się w pliku „Zasady kwalifikacji”.

Wszyscy ubiegający się o staż zagraniczny muszą napisać obowiązkowy test z języka angielskiego w czwartek 21.11.2019 o godz. 15:00. Zbiórka pod salą 205.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy koordynatora projektu, p. Katarzyny Talmont: ktalmont@gmail.com  lub przez Dziennik Elektroniczny; lub do kierownika szkolenia praktycznego, p. Karoliny Dołomisiewicz: karolina.dolomisiewicz@tm1.edu.pl lub w pokoju 114.

Wyjaśnienie dot. wyboru krajów: o tym kto dostanie się na listę zakwalifikowanych decydują punkty. Dopiero w następnej kolejności podejmowana jest decyzja, do którego kraju zakwalifikowali się uczestnicy. Jeżeli chętnych do danego kraju będzie więcej niż miejsc, o kwalifikacji zadecydują punkty. Jeżeli z powodu zbyt małej ilości punktów uczeń nie dostanie się do kraju pierwszej preferencji, zostanie automatycznie przypisany do innego kraju na liście.

Projekt nr 2019-1-PL01-KA116-061936 pt.: “Poznanie europejskich rynków pracy szansą na przyszły sukces zawodowy.”

Autor treści: Karolina Dołomisiewicz