Relacja z udziału w konkursie filmowym 48HFP

W ostatni weekend września odbyła się IX edycja ogólnopolskiego konkursu filmowego 48HFP, w którym uczestniczyliśmy po raz 3. W ciągu zaledwie 48 godzin napisaliśmy scenariusz, nagraliśmy i zmontowaliśmy 7 scen, tworząc 7-minutowy film, który oddaliśmy 17 minut przed czasem. Branie udziału, w tym niezwykłym wydarzeniu było dla nas niezwykłym doświadczeniem, przestrzenią do nauki współpracy, a także niecodzienną możliwością wykazania się własną kreatywnością. W konkursie naszą szkołę reprezentowało 16 osób. Było to dla nas wspaniałe doświadczenie i cieszymy się, że mogliśmy w nim uczestniczyć.

W szczególności chcielibyśmy podziękować dyrekcji, za udostępnienie nam szkolnego sprzętu, dzięki któremu udało nam się zmontować film na czas. Także dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, które pomogło nam pokryć część kosztów produkcji filmu.

Film można obejrzeć pod linkiem:

Więcej o konkursie 48HFP: http://www.48hfppoland.pl/