Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Relacja z udziału w konkursie filmowym 48HFP

W ostatni weekend września odbyła się IX edycja ogólnopolskiego konkursu filmowego 48HFP, w którym uczestniczyliśmy po raz 3. W ciągu zaledwie 48 godzin napisaliśmy scenariusz, nagraliśmy i zmontowaliśmy 7 scen, tworząc 7-minutowy film, który oddaliśmy 17 minut przed czasem. Branie udziału, w tym niezwykłym wydarzeniu było dla nas niezwykłym doświadczeniem, przestrzenią do nauki współpracy, a także niecodzienną możliwością wykazania się własną kreatywnością. W konkursie naszą szkołę reprezentowało 16 osób. Było to dla nas wspaniałe doświadczenie i cieszymy się, że mogliśmy w nim uczestniczyć.

W szczególności chcielibyśmy podziękować dyrekcji, za udostępnienie nam szkolnego sprzętu, dzięki któremu udało nam się zmontować film na czas. Także dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, które pomogło nam pokryć część kosztów produkcji filmu.

Film można obejrzeć pod linkiem:


Więcej o konkursie 48HFP: http://www.48hfppoland.pl/

Samorząd Uczniowski

Egzamin zawodowy – terminy

Etap pisemny egzaminu zawodowego: 23 czerwca godz. 10:00 – EE.08 technik informatyk sala 416, 200 i 209 godz. 12:00 – EE.02 technik mechatronik sala 416 i 200 godz. 14:00 – E.19 sala 209 Etap praktyczny egzaminu zawodowego: EE.08 30 czerwca godz. 8:00, 12:00, 16:00 1 lipca godz. 8:00, 12:00, 16:00 2 lipca godz. 8:00, 12:00, […]

REKRUTACJA – Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

Kandydaci do oddziału dwujęzycznego piszący w dniu 30 czerwca 2020 (wtorek) sprawdzian uzdolnień kierunkowych z języka angielskiego proszeni są o przybycie do naszej szkoły najpóźniej o godzinie 09:30. Kandydat zgłasza się na sprawdzian do tej szkoły, której oddział dwujęzyczny ma najwyżej na liście preferencji na swoim wniosku. Przy wejściu do szkoły kandydaci otrzymają informację o przydziale do […]

MAMY LAUREATA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU „OŚMIU WSPANIAŁYCH” !!!

Krzysztof Kmieć z klasy 4 TA został Laureatem XXVII stołecznej edycji Samorządowego  Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii „ÓSEMKA” Tytuł „Wspaniałego” otrzymał za trzyletnią  pracę, na rzecz osób niepełnosprawnych, za sukcesy pozaszkolne, szkolne oraz pracę na rzecz szkoły.  Całokształt jego działalności oraz zaprezentowanie siebie w dwustopniowych eliminacjach,  pozwoliło na  dojście do finału i uzyskanie  tytułu […]

Prezentacja projektów mazovia

Nasi stypendyści prezentują swoje projekty: Wojtek Kludziński 3tm1 Gabriela Trojanowska Ignacy Kopka 1ptb Kacper Ołówko Wiktor Kaczyński 1ptb Dominik Gubrynowicz Bartosz Adamczyk Michał Kaczyński Maciej Tracz Jakub Litke Małgorzata Stypa

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training