Szkolny Festiwal Naukowy E(x)plory 6 grudnia 2019

W dniu 6 grudnia 2019 organizujemy Szkolny Festiwal Naukowy E(x)plory , który stanowi I etap Konkursu Naukowego E(x)plory. Najlepsze projekty uczniów wezmą udział w eliminacjach regionalnych i finale konkursu, a zwycięzcy zdobędą stypendia naukowe, nagrody specjalne oraz wyróżnienia: możliwość reprezentowania Polski na zagranicznych konkursach i targach naukowych dla młodzieży. Jeśli obserwujesz to, co się wokół Ciebie dzieje, jesteś ciekawy świata, często pytasz „jak?” „dlaczego?” i „po co?”, Konkurs Naukowy E(x)plory jest właśnie dla Ciebie. Jeśli zastanawiasz się jak działa sztuczna inteligencja, konstruujesz roboty, szukasz rozwiązań związanych z zanieczyszczeniem środowiska zgłoś do nas Swój projekt naukowy. E(x)plory.
Należy przeczytać regulamin na www.explory.pl oraz zgłosić swój projekt do p. Niedbały pokój 110