XX edycja Góry Grosza – 25.11.2019 – 02.01.2020

Góra Grosza ma 20 lat! Jest dorosła! To, jak duża urośnie na dwudzieste urodziny, zależy od Was. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami.

Dlatego zbierajmy Górę Grosza!

Wolontariusze przyjdą do Was w czasie lekcji.

Cel Góry Grosza celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Akcja ma również charakter konkursu! Zgodnie z regulaminem, nagrodzone są szkoły/przedszkola, które zbiorą najwięcej w całej Polsce oraz w każdym województwie. Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji, który jest na stronie internetowej Towarzystwa Nasz Dom. Wykaz szkół/przedszkoli, które zajęły pierwsze miejsce w województwie znajduje się na stronie internetowej: www.towarzystwonaszdom.pl w zakładce Góra Grosza.

Autor: Barbara Całka