Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Program „Kto to kupi” – szansa dla młodych wynalazców

Telewizja TTV , część koncernu TVN DISCOVERY przygotowuje nowy program pt. „Kto to kupi?”, o wynalazkach/gadżetach codziennego użytku (jak np. robot odkurzający, uchwyt na słuchawki,  nóż do pizzy, czy jakieś odzieżowe innowacje )  i oczywiście o  wynalazcach, chcących ten produkt rozpropagować i sprzedać.

Poszukują gadżetów mogących znaleźć zastosowanie w życiu codziennym, wynalazków niezbyt skomplikowanych, których działanie i zastosowanie można w łatwy sposób przedstawić publiczności. Uczniowie, czy też opiekunowie/nauczyciele mają niekiedy ciekawe, innowacyjne pomysły na produkt, który może zainteresować szersze grono odbiorców. Chcą to pokazać widzom / publiczności.

W programie wynalazca przedstawia swój produkt, działanie, design itp. i od jego prezentacji zależy, czy kupią go realni inwestorzy, którzy są w studio oraz zgromadzona publiczność.

Program pozwala wynalazcom, którzy mają już gotowy produkt, rozpropagować go i sprzedać z zyskiem.

Telewizja TTV udziela uczestnikom wsparcia w zakresie przygotowania dobrej prezentacji produktu.

Ten program to szansa dla wynalazców, którzy chcą sprzedać gotowy produkt ułatwiający życie szerokiej grupie odbiorców.

Uczestnik zawsze opowiada o sobie i swoim pomyśle, co daje możliwość reklamy placówki, wydziału, członków danej instytucji i jego pracowników przez pryzmat produktu.

TTV jest w trakcie castingów, a nagranie programu odbędzie się za ok. 2 miesiące.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://kto-to-kupi.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są do 16.12.2019

Link do zapowiedzi programu:  http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/pokaz-nam-swoje-autorskie-gadzety-i-wez-udzial-w-nowym-programie,308587.html

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content