Zapraszamy do udziału w II edycji projektu edukacyjnego STEM – Politechniki Warszawskiej.

W ramach projektu odbędzie się konkurs interdyscyplinarny uwzględniający wymagania w zakresie rozszerzonym programu nauczania z fizyki, matematyki i informatyki w szkole ponadgimnazjalnej. Konkurs PW STEM uprawnia do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego opartego na wynikach egzaminu maturalnego, wg następujących zasad:
Laureaci : wszystkie kierunki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz na Wydziale Elektrycznym.
Wyróżnieni Finaliści : wszystkie kierunki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Wydziale Elektrycznym z wyłączeniem kierunków: Cyber bezpieczeństwo, Informatyka oraz Informatyka Stosowana.

I etap odbędzie się 5 grudnia o godzinie 10.35 do 11.20 w sali 211 Będzie to test w rozszerzonym zakresie z matematyki, fizyki i informatyki​zapisy do etapu szkolnego wyłącznie poprzez formularz najpóźniej do środy do godziny 12.00 po tym terminie formularz będzie nieaktywny.link do formularza:  formularz   strona projektu https://stem.pw.edu.pl
opis projekturegulamin

koordynator projektu w szkole