Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

GRATULACJE!!!

Miło  nam poinformować, że 94 uczniów naszej szkoły dostało stypendium  w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” realizowanego w roku szkolnym 2019/2020

LP. Imie ucznia Nazwisko ucznia
1 Jakub Łukasz Łastowiecki
2 Wiktor Daniel Paluchniak
3 Wiktor Kaczyński
4 Michał Kaczyński
5 Maciej Tracz
6 Kamil Pławiak
7 Kacper Antoni Wiączek
8 Kamil Kośnik
9 Jakub Twardowski
10 Krzysztof Jakub Smogorzewski
11 Adam Ciesielski
12 Kacper Tomasz Orłowski
13 Piotr Mateusz Stadnicki
14 Przemysław Bielawski
15 Łukasz Jagiełło
16 Julian Zalewski
17 Jagoda Magda Ługowska
18 Wojciech, Paweł Kludziński
19 Bartłomiej Jaroszek
20 Małgorzata Stypa
21 Adam Dawid Dzwonkowski
22 Gabriela Miriam Trojanowska
23 Kacper Szymon Ołówko
24 Igor Jakub Lipiński
25 Michał Siewiera
26 Maria Gąsiorek
27 Kamila Kwaśniewska
28 Kamil Cyprian Kowalski
29 Barnaba Maciej Gańko
30 Kajetan Domagała
31 Michał Trzciński
32 Kacper Wiczuk
33 Radosław Burski
34 Maria Kozłowska
35 Jacek Zalewski
36 Albert Maksymilian Oleksiewicz
37 Adam Kwiecień
38 Dariusz Wróblewski
39 Michał Zelwak
40 Konrad Reperowski
41 Laura Boruta
42 Michał Powęski
43 Mateusz Robert Chądzyński
44 Jakub Jan Marchut
45 Agata Gąska
46 Sylwia Staroń
47 Joanna Rosłoniec
48 Adam Staciwa
49 Krzysztof Kmieć
50 Mikołaj Michalak
51 Dominik Maciej Gubrynowicz
52 Zbigniew Bruno Płatkowski
53 Michał Rafał Leśniowski
54 Michał Dumanskij
55 Wiktor Górecki
56 Maciej Frankiewicz
57 Agnieszka Starzyńska
58 Stanisław Julian Uss
59 Ignacy Kopka
60 Jakub Artur Baran
61 Mateusz Wojciech Dąbrowski
62 Jakub Litke
63 Michał Grygolec
64 Jakub Jan Borowiecki
65 Wiktoria Macierewicz
66 Radosław Budek
67 Olgierd Maciej Wiercioch
68 Jakub Kowalczyk
69 Filip Wrześniewski
70 Paweł Phan
71 Kamil Jakub Grzywaczewski
72 Kamil Mikołaj Chodorowski
73 Michał Zdanowski
74 Jakub Paweł Rozkosz
75 Karol Andrzej Goc
76 Krzysztof Jakub Łazarz
77 Dominik Budzyński
78 Paweł Marcin Rogalski
79 Mikołaj Jaworowski
80 Gabriela Ewa Walczyk
81 Aleksander Czarnowski
82 Jakub Meler
83 Wiktor Matusiak
84 Aleksander Mogiła
85 Agata Germain
86 Paweł Jan Maciejewski
87 Bartosz Stanisław Kamiński
88 Radosław Godlewski
89 Aleksander Grzegorz Figielski
90 Bartosz Adamczyk
91 Kamil Kowalewski
92 Kamil Piotr Witkowski
93 Jakub Wróblewski
94 Maja Anna Krzanowska
Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content