Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Spotkanie społeczności WGUiSW

Już 7 lutego odbędzie się kolejne spotkanie społeczności WGUiSW.

Uprzejmie proszę o umieszczenie informacji w Państwa kanałach informacyjnych.

Spotykamy się w Microsoft Polska o godzinie 18:00. Wstęp bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja:

117. spotkanie WGUiSW

Tuesday, Feb 4, 2020, 6:00 PM

Microsoft Polska
Al. Jerozolimskie 195a Warszawa, PL

26 Members Attending

Szanowni! Już dziś zapraszamy Was na 117. spotkanie Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW), które odbędzie się 4 lutego 2020 roku w siedzibie Microsoft Polska 🙂 W jego trakcie wystąpią znani i lubiani. Tomasz Rupiewicz opowie o przesyłaniu danych w protokole DNS, Łukasz Matuszewski zaprezentuje WGUiSW Snack, nExoR przedsta…

Check out this Meetup →

https://www.facebook.com/events/183450356388137/

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content