Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Arcade na Wiśniowej

Zapraszamy wszystkich uczniów ZSLiT na bezpłatne warsztaty w ramach projektu budowy automatów do gier arcade w auli na trzecim piętrze „Arcade na Wiśniowej”. W trakcie warsztatów wspólnie zbudujemy dwie maszyny do gier, które będą dostępne dla Was w czasie wolnym od zajęć. Przy okazji jest to szansa na podniesienie kwalifikacji – zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych ekspertów, a udział w warsztatach kończy się odebraniem certyfikatu uczestnictwa. Spieszcie się – ilość miejsc jest ograniczona!


W programie:

  • Projektowanie płytek PCB w Autodesk Eagle
  • „Jak poprawnie montować elektronikę?” – zajęcia praktyczne
  • Programowanie płytek Arduino
  • Prototypowanie CNC
  • Projektowanie 3D w Autodesk Fusion360
  • Druk 3D w produkcji prototypów
  • Digital Art – instalacje audiowizualne
  • Digital Art – wirtualna rzeźba w Blenderze

Więcej informacji i zapisy -> https://forms.gle/vBrMehvG9An8cQA46
Warsztaty odbędą się w ramach współpracy z CtrlArtEnter Sp. z o.o. i firmami partnerskimi

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content