Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

GitHub Teams dla uczniów Wiśniowej już dostępny!

Dziękujemy @Peter Stadnicki 

Informujemy, iż uruchomiliśmy organizację na GitHub. Wkrótce wprowadzimy szkołę w program GitHub Education.

Czym jest GitHub oraz Git?
https://www.flynerd.pl/…/github-dla-zielonych-pierwsze-repo…

Jak dołączyć?
Napisz do Piotra Stadnickiego wiadomość prywatną na FB (znajdziesz na grupie ogólnej) albo na maila pitstadnicki@gmail.com, a dostaniesz zaproszenie do zespołu

Co to daje?
Dostęp do narzędzi oraz prywatnych zespołowych repozytoriów, które są ekskluzywne dla płatnego GitHub Teams.Ogromna ilość narzędzi, która normalnie jest płatna ale jeśli jesteś uczniem masz je za darmo! Przykładowo dostajesz 100$ do Azure, na co tylko chcesz, bez zobowiązań. Ostatnio nawet Unity dodało wersję podobną do Pro dla użytkowników Student Packa!

Jak z tego skorzystać?
To proste. Załóż konto GitHub i aplikuj do programu GitHub Students. Tu masz dokładnie opisanie:
https://education.github.com/pack

Informujemy również, iż proces aplikacji będzie uproszczony po tym jak szkoła zostanie (mamy nadzieję) wprowadzona w program GitHub Education. Należy używać maila tm1 podczas procesu aplikacji.

Ważne linki!
https://github.com/wisniowa56

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content