Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY 38/2020 z dnia 25 maja 2020 r. w sprawie działalności biblioteki szkolnej do 7 czerwca 2020 r.

1. Do dnia 5 czerwca br. nie udostępniania się księgozbioru i nie obsługuje się czytelników z powodu przeprowadzanego skontrum w bibliotece.
2. Czytelnicy z klas maturalnych oddają książki odkładając je w wyznaczonym miejscu po wejściu do budynku szkolnego.
3. Książki po okresie koniecznej kwarantanny zostaną zdjęte z kont czytelników.
4. Listy potwierdzające stan rozliczenia się z biblioteką zostaną przekazane do sekretariatu oraz do wychowawców klas maturalnych do 16 czerwca br.
5. Czytelnicy z klas I-III mogą zwrócić książki po powrocie do zajęć w szkole.
6. W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nie będą egzekwowane kary za przekroczenie terminu zwrotu wypożyczonych książek.
7. Wątpliwości i pytania należy zgłaszać za pośrednictwem dziennika elektronicznego do Pań Beaty Walczak albo Sylwii Błażejewskiej lub na pocztę beata.walczak@tm1.edu.pl lub sylwia.blazejewska@tm1.edu.pl
8. Stwierdzenie braku zwrotów wypożyczonych książek i innych materiałów bibliotecznych wymusi komunikację formalną z czytelnikami drogą elektroniczna.
9. W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły nie przewiduje się możliwości wypożyczania książek na wakacje.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content