Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY 38/2020 z dnia 25 maja 2020 r. w sprawie działalności biblioteki szkolnej do 7 czerwca 2020 r.

1. Do dnia 5 czerwca br. nie udostępniania się księgozbioru i nie obsługuje się czytelników z powodu przeprowadzanego skontrum w bibliotece.
2. Czytelnicy z klas maturalnych oddają książki odkładając je w wyznaczonym miejscu po wejściu do budynku szkolnego.
3. Książki po okresie koniecznej kwarantanny zostaną zdjęte z kont czytelników.
4. Listy potwierdzające stan rozliczenia się z biblioteką zostaną przekazane do sekretariatu oraz do wychowawców klas maturalnych do 16 czerwca br.
5. Czytelnicy z klas I-III mogą zwrócić książki po powrocie do zajęć w szkole.
6. W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nie będą egzekwowane kary za przekroczenie terminu zwrotu wypożyczonych książek.
7. Wątpliwości i pytania należy zgłaszać za pośrednictwem dziennika elektronicznego do Pań Beaty Walczak albo Sylwii Błażejewskiej lub na pocztę beata.walczak@tm1.edu.pl lub sylwia.blazejewska@tm1.edu.pl
8. Stwierdzenie braku zwrotów wypożyczonych książek i innych materiałów bibliotecznych wymusi komunikację formalną z czytelnikami drogą elektroniczna.
9. W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły nie przewiduje się możliwości wypożyczania książek na wakacje.

LITERACKI SMS – POEZJA I PROZA NA 160 ZNAKÓW

XII Ogólnopolski Konkurs Literacki dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich LITERACKI SMS – POEZJA I PROZA NA 160 ZNAKÓW pod hasłem Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Uczestnicy formułują literackie wypowiedzi, składające się maksymalnie ze 160 znaków (ze spacjami) w formie złotej myśli, aforyzmu, wiersza, rady, sentencji, przestrogi. Treść literackich SMS-ów […]

WYNIKI REKRUTACJI NA STAŻ ZAGRANICZNY MALTA/WŁOCHY/FINLANDIA

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się na staż zagraniczny w Finlandii, we Włoszech i na Malcie – kwiecień/maj 2022. Miło nam poinformować, że zakończyła się rekrutacja na staż zagraniczny w ramach projektu Erasmus+ o numerze 2020-1-PL01-KA116-079334 pt.: “ Praktyki zagraniczne dobrym startem w dorosłość”. Wyniki przedstawiają się następująco: L.P. NAZWISKO I IMIĘ KLASA ZAWÓD PUNKTY KRAJ […]

Sukces Technikum Mechatronicznego nr 1 !

12 stycznia 2022r Kapituła Rankingu Perspektywy ogłosiła najlepsze licea i technika w województwach i Polsce. Z radością informujemy, że Technikum Mechatroniczne nr 1 uplasowało się na 2 miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Techników 2022 ! Podczas Gali XXIV Rankingu Liceów i Techników 2022 nasze technikum zdobyło również: 1 miejsce w Rankingu Mazowieckich Techników 2022 2 miejsce w Rankingu Maturalnym […]

ATMSolutions
CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content