Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs matematyczny KANGUR

Szanowni Uczniowie,

W tym roku konkurs matematyczny KANGUR będzie przeprowadzony online na platformie Dzwonek.pl.
Konkurs będzie składał się z dwóch części: próbnej i właściwej.
Każdy z uczniów zgłoszony przez nauczyciela matematyki, otrzymał na Dzienniku Elektronicznym swój osobisty login i hasło. Zaleca się zalogowanie na platformie Dzwonek.pl i sprawdzenie czy przypisani zostaliście do właściwej grupy wiekowej (Student: klasy II, III, IV; Junior: klasa I).
Na platformie Office 365 założona została grupa: KANGUR 2020 do której należą wszyscy uczestnicy konkursu. Grupie tej udostępniono instrukcję uczestnika konkursu i informację odnośnie terminów rozpoczęcia sesji w poszczególnych grupach wiekowych.
Część próbna konkursu odbędzie się 22 maja 2020 roku – grupa Student o godzinie 14.30, grupa Junior o godzinie 16.30. Część próbna nie jest obowiązkowa, ale zaleca się wzięcie w niej udziału by sprawdzić czy wszystko działa właściwie.
Właściwy termin konkursu odbędzie się dla grupy Student: 28 maja 2020 roku o godz. 16.30, dla grupy Junior: 29 maja 2020 roku o godzinie 16.30.
Wszelkie informacje, które będę otrzymywać od organizatora, przekażę Wam poprzez Dziennik Elektroniczny, dlatego proszę systematycznie sprawdzać pocztę.
Wszelkie problemy i pytania proszę kierować poprzez Dziennik Elektroniczny do Elżbiety Jaskólskiej.


Życzę powodzenia
Elżbieta Jaskólska

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content