Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs matematyczny KANGUR

Szanowni Uczniowie,

W tym roku konkurs matematyczny KANGUR będzie przeprowadzony online na platformie Dzwonek.pl.
Konkurs będzie składał się z dwóch części: próbnej i właściwej.
Każdy z uczniów zgłoszony przez nauczyciela matematyki, otrzymał na Dzienniku Elektronicznym swój osobisty login i hasło. Zaleca się zalogowanie na platformie Dzwonek.pl i sprawdzenie czy przypisani zostaliście do właściwej grupy wiekowej (Student: klasy II, III, IV; Junior: klasa I).
Na platformie Office 365 założona została grupa: KANGUR 2020 do której należą wszyscy uczestnicy konkursu. Grupie tej udostępniono instrukcję uczestnika konkursu i informację odnośnie terminów rozpoczęcia sesji w poszczególnych grupach wiekowych.
Część próbna konkursu odbędzie się 22 maja 2020 roku – grupa Student o godzinie 14.30, grupa Junior o godzinie 16.30. Część próbna nie jest obowiązkowa, ale zaleca się wzięcie w niej udziału by sprawdzić czy wszystko działa właściwie.
Właściwy termin konkursu odbędzie się dla grupy Student: 28 maja 2020 roku o godz. 16.30, dla grupy Junior: 29 maja 2020 roku o godzinie 16.30.
Wszelkie informacje, które będę otrzymywać od organizatora, przekażę Wam poprzez Dziennik Elektroniczny, dlatego proszę systematycznie sprawdzać pocztę.
Wszelkie problemy i pytania proszę kierować poprzez Dziennik Elektroniczny do Elżbiety Jaskólskiej.


Życzę powodzenia
Elżbieta Jaskólska

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content