Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs matematyczny KANGUR

Szanowni Uczniowie,

W tym roku konkurs matematyczny KANGUR będzie przeprowadzony online na platformie Dzwonek.pl.
Konkurs będzie składał się z dwóch części: próbnej i właściwej.
Każdy z uczniów zgłoszony przez nauczyciela matematyki, otrzymał na Dzienniku Elektronicznym swój osobisty login i hasło. Zaleca się zalogowanie na platformie Dzwonek.pl i sprawdzenie czy przypisani zostaliście do właściwej grupy wiekowej (Student: klasy II, III, IV; Junior: klasa I).
Na platformie Office 365 założona została grupa: KANGUR 2020 do której należą wszyscy uczestnicy konkursu. Grupie tej udostępniono instrukcję uczestnika konkursu i informację odnośnie terminów rozpoczęcia sesji w poszczególnych grupach wiekowych.
Część próbna konkursu odbędzie się 22 maja 2020 roku – grupa Student o godzinie 14.30, grupa Junior o godzinie 16.30. Część próbna nie jest obowiązkowa, ale zaleca się wzięcie w niej udziału by sprawdzić czy wszystko działa właściwie.
Właściwy termin konkursu odbędzie się dla grupy Student: 28 maja 2020 roku o godz. 16.30, dla grupy Junior: 29 maja 2020 roku o godzinie 16.30.
Wszelkie informacje, które będę otrzymywać od organizatora, przekażę Wam poprzez Dziennik Elektroniczny, dlatego proszę systematycznie sprawdzać pocztę.
Wszelkie problemy i pytania proszę kierować poprzez Dziennik Elektroniczny do Elżbiety Jaskólskiej.


Życzę powodzenia
Elżbieta Jaskólska

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content