Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Oferta pracy od PIAP SPACE dla Technika Mechatronika

Spółka PIAP Space jest częścią grupy PIAP. Spółka dostarcza  technologie oraz produkty dla sektora kosmicznego. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług w zakresie projektowania i wytwarzania oprzyrządowania technologicznego do integracji i testów satelitów (MGSE) oraz rozwój technologii na potrzeby robotyki orbitalnej i planetarnej.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Technik Mechatronik – branża kosmiczna

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Montaż elektryczny oraz mechaniczny maszyn projektowanych w biurze konstrukcyjnym,
  • Prace warsztatowe (m. in. wspomaganie inżynierów konstruktorów w szybkim prototypowaniu),
  • Udział w integracji i testach maszyn,
  • Obsługa stanowisk badawczych,
  • Raportowanie prowadzonych prac w języku angielskim.

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne (mechatronik),
  • Dobra znajomość rysunku technicznego, zasad GD&T oraz schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • Znajomość zasad montażu i integracji maszyn (mechanika, elektryka),
  • Umiejętność precyzyjnego lutowania elementów powlekanych i powierzchniowych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Znajomość technicznego języka angielskiego,
  • Zdolności manualne,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Znajomość zagadnień druku 3D,
  • Znajomość Autodesk Inventor, AutoCAD,
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy, wózków widłowych,
  • Zainteresowanie tematyką kosmiczną.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora kosmicznego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
  • Możliwość udziału w projektach dla sektora kosmicznego realizowanych w międzynarodowych konsorcjach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim. Prosimy o załączenie w CV lub treści maila następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PIAP Space sp. z o.o.  w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

anna.narojczyk@piap-space.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Obowiązek informacyjny:

Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PIAP Space Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu 87-100 , ul. Stefana Batorego 107.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę PIAP Space Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.  Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Pani zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris