OLMPIADA WIEDZY O RODZINIE

Do 30.10. 2020 r. przyjmowane są zgłoszenia do  Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem http://www.uwm.edu.pl/owor/.  Do udziału w Olimpiadzie zgłaszają się dwuosobowe drużyny. Chętni proszeni są do poinformowania o tym mnie Sylwię Błażejewską poprzez Dziennik Elektroniczny.

Warto wziąć udział w tym konkursie, ponieważ jest stosunkowo łatwy. Nagrodą jest indeks na wybrane kierunki na Uniwersytecie  Warmińsko Mazurskim, wyjazd do Włoch lub Chorwacji oraz nagrody rzeczowe.

Olimpiada przeznaczona jest dla osób zainteresowanych naukami społecznymi takimi jak: psychologia, pedagogika, prawo, socjologia, religioznawstwo, ekonomia, filozofia i in.

Pierwszy Etap Olimpiady odbędzie się 18.11. Szczegółów jeszcze nie znam. Czekam na informację o tym, jak będzie on wyglądał podczas zdalnego nauczania.

Będę informowała na bieżąco tych, którzy się zgłoszą. Im też wyślę testy z odpowiedziami z poprzednich lat.

Zachęcam i czekam na zgłoszenia. Sylwia Błażejewska