Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Wyniki etapu szkolnego OWT

Miło jest nam poinformować, że do zawodów okręgowych (II stopnia) XLVII Olimpiady Wiedzy Technicznej zakwalifikowali się:

 1. Jurkiewicz Wojciech 3tm2
 2. Kludziński Wojciech 4tm1
 3. Kowalik Piotr 3tm2
 4. Kucharski Hubert 3tm2
 5. Młynarczyk Rafał 3tm2
 6. Moskalenko Illya 3tm2
 7. Ołowski Tomasz 3tm2
 8. Rosiak Maciej 3tm2
 9. Skorek Bartłomiej 3tm2
 10. Słupczewski Jakub 2gm2
 11. Strupiński Marcin 3tm2
 12. Szlacheta Michalina 4tm1
 13. Ślepowroński Radosław 3tm2
 14. Wijata Kacper 4tm1

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody okręgowe planowane są na 7 stycznia 2021r. (czwartek).

Zawody II stopnia polegają na rozwiązaniu 2 zadań spośród 3-ech w wybranej grupie tematycznej (mechaniczno-budowlanej lub elektryczno-elektronicznej). Czas na rozwiązanie dwóch zadań dla grup tematycznych podczas zawodów II stopnia ustala się na 2,5 h. Możliwa do uzyskania liczba punktów wynosi 50 za każde zadanie dla grupy tematycznej.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną, poinformujemy o sposobie przeprowadzenia i miejscu odbywania się zawodów okręgowych.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content