Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

ORGANIZACJA PISEMNEGO EGZAMINU Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH W DNIU 12.01.2021 r.

Informujemy, że zdający egzaminy pisemne w dniu 12.01.2021 r. (wtorek) o godzinie 14:00, wchodzić będą do budynku szkoły według poniższego schematu:

  1. Wejściem głównym – INFORMATYCY,
  2. Wejściem od strony południowej (od strony szatni) – MECHATRONICY.

Przed budynkiem stać będą drogowskazy z napisem: „INFORMATYK” i „MECHATRONIK”, a porządku nad sprawnym wejściem do budynku czuwać będą pracownicy szkoły.

Osoby, które nie będą wiedziały w której sali, kiedy i o której godzinie zdają egzaminy pisemny i/lub praktyczny, będą mogły sprawdzić to na szczegółowych listach wywieszonych w dwóch miejscach w szkole: w holu głównym i przy wejściu do szatni.

Zdający egzaminy pisemne o godzinie 10:00 i o godzinie 12:00, wchodzą do szkoły wejściem głównym.

UWAGA !!!

Na egzaminy o 10:00 i 12:00 należy stawić się odpowiednio o 9:15 i 11:15

Na egzamin o 14:00 należy stawić się co najmniej godzinę wcześniej, tj. o 13:00. Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo związane z koniecznością zachowywania bezpiecznego odstępu, będzie można wchodzić do szkoły już o godzinie 12:30.

Należy mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem, czarny długopis.

Upominamy, że do szkoły mogą wejść wyłącznie osoby zdające egzamin w danym terminie, a ponadto zwracamy Waszą uwagę na konieczność zachowania wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa związanych z panującą pandemią.

Oczekujemy bezwzględnego respektowania powyższych zasad.

Agnieszka Gwardiak

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content