Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

ORGANIZACJA PISEMNEGO EGZAMINU Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH W DNIU 12.01.2021 r.

Informujemy, że zdający egzaminy pisemne w dniu 12.01.2021 r. (wtorek) o godzinie 14:00, wchodzić będą do budynku szkoły według poniższego schematu:

  1. Wejściem głównym – INFORMATYCY,
  2. Wejściem od strony południowej (od strony szatni) – MECHATRONICY.

Przed budynkiem stać będą drogowskazy z napisem: „INFORMATYK” i „MECHATRONIK”, a porządku nad sprawnym wejściem do budynku czuwać będą pracownicy szkoły.

Osoby, które nie będą wiedziały w której sali, kiedy i o której godzinie zdają egzaminy pisemny i/lub praktyczny, będą mogły sprawdzić to na szczegółowych listach wywieszonych w dwóch miejscach w szkole: w holu głównym i przy wejściu do szatni.

Zdający egzaminy pisemne o godzinie 10:00 i o godzinie 12:00, wchodzą do szkoły wejściem głównym.

UWAGA !!!

Na egzaminy o 10:00 i 12:00 należy stawić się odpowiednio o 9:15 i 11:15

Na egzamin o 14:00 należy stawić się co najmniej godzinę wcześniej, tj. o 13:00. Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo związane z koniecznością zachowywania bezpiecznego odstępu, będzie można wchodzić do szkoły już o godzinie 12:30.

Należy mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem, czarny długopis.

Upominamy, że do szkoły mogą wejść wyłącznie osoby zdające egzamin w danym terminie, a ponadto zwracamy Waszą uwagę na konieczność zachowania wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa związanych z panującą pandemią.

Oczekujemy bezwzględnego respektowania powyższych zasad.

Agnieszka Gwardiak

Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Maszy Wodnych, który polega na zbudowaniu (max przez 3 uczniów) zgodnie z regulaminem, modelu turbiny przetwarzającej energię kinetyczną i potencjalną wody na energię mechaniczną. Zgłoszona na turniej maszyna może wziąć udział tylko w jednej z dwóch konkurencji: Więcej szczegół znajduje się w regulaminie konkursu i na stronie: https://pgeturniejmaszyn.pl/wodne/ Uczniowie […]

Gratulacje dla Pawła Gontowskiego – laureata III miejsca w finale Public Speaking Contest

22.09.2023 na Politechnice Wrocławskiej odbył się finał konkursu mówienia publicznego w języku angielskim, organizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce. Paweł, uczeń 5pta, wygłosił pełne pasji przemówienie nt. „Granice mojego języka stanowią granice mojego świata”, za które międzynarodowe jury przyznało mu III miejsce. Pawłowi gratulujemy ogromnego sukcesu, a innych zapraszamy do udziału w […]

Ogólnopolska Akcja Czytelnicza „Czytamy z sercem”

Zapraszamy do udziału w III edycji Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „ Czytamy z Sercem ” która jest dużym projektem promującym czytelnictwo  oraz wiedzę o sercu. Akcja odbędzie się w dniach 29 września – 5 października z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca. W tym roku w szkołach i w bibliotekach w całej Polsce […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content