Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

TERMINY EGZAMINÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH ZIMA 2021

PISEMNE

12 stycznia, godzina 10:00 – EE.08

12 stycznia, godzina 12:00 – EE.02

12 stycznia, godzina 14:00 – EE.09, EE.21

PRAKTYCZNE

14 stycznia – czwartek, godzina – 8:00 – E.14

15 i 16 stycznia – piątek i sobota, godzina: 8:00, 12:00, 16:00 – EE.21

17 stycznia – niedziela, godzina 8:00 – EE.21

18 stycznia – poniedziałek, godzina: 8:00, 12:00, 16:00 – EE.09

18 stycznia – poniedziałek, godzina 9:00 – E.19

19 stycznia – wtorek, godzina: 8:00, 12:00, 16:00 – EE.09

4 lutego – czwartek, godzina: 8:00, 12:30, 17:00 – EE.08

16 lutego – wtorek, godzina 8:00 – EE.02

Szczegółowe informacje dostępne są w elektronicznym systemie EPKZ, do którego wszyscy zdający egzaminy EE.09 i EE.21 otrzymali dane dostępowe.

W razie niemożności dostępu do systemu w celu sprawdzenia dokładnej godziny egzaminu, wszystkie listy zdających uwzględniające datę i godzinę Waszych egzaminów, rozwieszone będą w szkole w dniu egzaminu pisemnego – 12 stycznia 2021 r.

Prosimy również zapoznać się z wytycznymi epidemiologicznymi pod linkiem:

http://oke.waw.pl/

oraz z komunikatami dotyczącymi przyborów pomocniczych, których można używać na egzaminie:

http://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY – pisemny dla kwalifikacji dwuliterowych.

http://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY – praktyczny dla kwalifikacji dwuliterowych.

http://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY – praktyczny dla kwalifikacji jednoliterowych.

Agnieszka Gwardiak

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content