Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

GRATULACJE. Z WIŚNIOWEJ, aż 5. ZESPOŁÓW UCZNIOWSKICH powalczy o udział w FINALE pt. Gdynia E(x)plory Week.

W dniu 29. 01. br. w piątek, organizator Ogólnopolskiego Szkolnego Konkursu Naukowego E(x)plory 2021, którym jest Fundacja Zaawansowanych Technologii ogłosiło listę projektów zakwalifikowanych do etapu regionalnego Konkursu Naukowego E(x)plory 2021. (PROJEKTY ZAKWALIFIKOWANE DO ETAPU REGIONALNEGO KONKURSU E(X)PLORY 2021)

O autorach wyróżnionych 5. projektów  z naszej Szkoły,  poinformowaliśmy w dniu 25. 01. br. Serdecznie gratulujemy Uczniom – Młodym Naukowcom i ich Opiekunom Naukowym.

Etap regionalny będzie przeprowadzony w formule on-line w ramach 4. Festiwali E(x)plory, które odbędą się na wiosnę bieżącego roku. Podczas tego etapu Młodzi Naukowcy zaprezentują wyniki swoich badań na Festiwalach Naukowych E(x)plory odbywających się w kilku miastach Polski (Warszawa, Łódź, Kielce,..). Spośród prezentowanych prac jury wyłoni najlepsze, które przejdą do Ogólnopolskiego Finału, wezmą udział w prestiżowym wydarzeniu pod nazwą: Gdynia E(x)plory Week.

 Kazimierz Okraszewski – opiekun Koła Młodych Innowatorów

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content