Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Ogólnopolski konkurs ,,Normalizacja i ja’’ dla uczniów i nauczycieli

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie ,,Normalizacja i ja’’, którego motywem przewodnim jest: ,,Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)’’. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli.

Zadania konkursowe

  1. Zadaniem konkursowym dla uczniów w kategorii „Esej” jest napisanie opracowania na temat: „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)”.
  2. Zadaniem konkursowym dla uczniów w kategorii „Grafika” jest wykonanie dowolną techniką pracy graficznej na temat: „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)”.
  3. Zadaniem konkursowym dla uczniów w kategorii „film” jest nakręcenie krótkiego filmu na temat: „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)”.
  4. Zadaniem konkursowym dla nauczycieli jest przygotowanie scenariusza lekcji –na jedną godzinę lekcyjną obejmujący obszar tematyczny konkursu, który może być wykorzystany w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są o zgłaszanie się do Pana Zbigniewa Niedbały: zbigniew.niedbala@tm1.edu.pl lub poprzez Teams.

Załączamy aktywny formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

Zgłoszenia i prace konkursowe można przesyłać do 30 kwietnia 2021r.

Więcej informacji o konkursie jest na stronie:

https://wiedza.pkn.pl/web/strefa-edukacji/oswiata-konkursy

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content