Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Ogólnopolski konkurs ,,Normalizacja i ja’’ dla uczniów i nauczycieli

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie ,,Normalizacja i ja’’, którego motywem przewodnim jest: ,,Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)’’. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli.

Zadania konkursowe

  1. Zadaniem konkursowym dla uczniów w kategorii „Esej” jest napisanie opracowania na temat: „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)”.
  2. Zadaniem konkursowym dla uczniów w kategorii „Grafika” jest wykonanie dowolną techniką pracy graficznej na temat: „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)”.
  3. Zadaniem konkursowym dla uczniów w kategorii „film” jest nakręcenie krótkiego filmu na temat: „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości (Przemysł 4.0)”.
  4. Zadaniem konkursowym dla nauczycieli jest przygotowanie scenariusza lekcji –na jedną godzinę lekcyjną obejmujący obszar tematyczny konkursu, który może być wykorzystany w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są o zgłaszanie się do Pana Zbigniewa Niedbały: zbigniew.niedbala@tm1.edu.pl lub poprzez Teams.

Załączamy aktywny formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

Zgłoszenia i prace konkursowe można przesyłać do 30 kwietnia 2021r.

Więcej informacji o konkursie jest na stronie:

https://wiedza.pkn.pl/web/strefa-edukacji/oswiata-konkursy

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content