WYNIKI PO EGZAMINACH Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH PO SESJI ZIMOWEJ 2021.

KWALIFIKACJE DWULITEROWE

Przypominamy o możliwości sprawdzenia wyników egzaminów, logując się do systemu przy pomocy kodów dostępu w dniu jutrzejszym, tj. 31.03.2021 r. od godz. 10:00.

Informujemy, że szkoła nie ma dostępu do PORTALU ZDAJĄCEGO, dlatego nie ma możliwości udzielenia informacji telefonicznej o wyniku.

Wydanie świadectw i dyplomów może nastąpić najwcześniej 8 kwietnia 2021 r. – zgodnie z komunikatem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jednak w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją pandemiczną, ostateczna decyzja o sposobie odbioru tych dokumentów, zapadnie w terminie późniejszym. Prosimy o śledzenie ogłoszeń na stronie szkoły.

KWALIFIKACJE JEDNOLITEROWE

W przypadku kwalifikacji: E.14 i E.19 – proszę pisać na maila: agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl

Agnieszka Gwardiak