WYNIKI PO EGZAMINACH Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH W SESJI ZIMOWEJ 2021.

Informujemy, że wyniki po egzaminach zawodowych dwuliterowych (EE.09, EE.21, EE.08, EE.02), które odbyły się zimą 2021 r., dostępne będą dla uczniów w systemie SIOEPKZ w PORTALU ZDAJĄCEGO od godziny 10.00 w dniu 31 marca 2021 r.

Przypominamy, że kody dostępu przekazane były Wam – zdającym, przez Wychowawców z końcem listopada 2020 r. Wówczas sprawdzaliście terminy Waszych egzaminów, a teraz posłużą do sprawdzenia wyników.

Sposób odbioru Dyplomów oraz Świadectw, podany będzie w terminie późniejszym, również na stronie szkoły. Proszę o śledzenie ogłoszeń.

O sposobie odbioru wyników po egzaminach z kwalifikacji zawodowych jednoliterowych: E.14, E.19 – poinformujemy wkrótce, na stronie szkoły.

W razie jakichkolwiek problemów i pytań, proszę o kontakt na maila: agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl

Dołożymy starań, aby sprawnie je rozwiązać.

Agnieszka Gwardiak