Zapraszamy na Cisco Academy Day

Cisco Live

To największa konferencja technologiczna Cisco. W ubiegłym roku, w Barcelonie,  wzięło w niej udział blisko 20 tysięcy uczestników. Tym razem Cisco Live odbędzie się wirtualnie. Zapraszamy do udziału w sesjach technologicznych, demonstracyjnych, spotkaniach z ekspertami, wydarzeniach towarzyszących i koncertach W ramach Cisco Live oferujemy wiele bezpłatnych opcji uczestnictwa (Explorer Pass). Serdecznie zapraszamy w dniach 31 marca -1 kwietnia.
Szczegóły i rejestracja

Cisco Academy Day podczas Cisco Live
to coroczne spotkanie Instruktorów, odbywające się w ramach Cisco Live. Już 30 marca zajmij miejsce w pierwszym rzędzie i dołącz bezpłatnie do naszych sesji poświęconych szansom i innowacjom w edukacji, wyzwaniom dla kształcenia w dobie transformacji cyfrowej i roli technologii w nauczaniu zdalnym.

Program części 1 (14:30 – 16:30 CET):

• ’Powering an Inclusive Future for All’: Katherine Toch, Director of Global Field Organization
  • What should students learn, as our society digitizes: Hendrik Blokhuis, Director Country Digitization
  • Remote Teaching is more relevant than ever’: Dr. Lance Ford, Education Advocate
  • Dennis Frezzo, Learning Science Team: new innovations like ’Packet Tracer Adaptive Learning’

Program części 2

• Experience Networking Programmability
    What does it mean for networkers? Why is it essential? What will DevNet tell us?

Zapraszamy!

Zarejestruj się na Academy Day