Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Darmowe webinaria z programowania i matematyki. Zapisy na Szkołę z Gigantami trwają!

SZKOŁA Z GIGANTAMI – START 10 MAJA

Zapisy

„Szkoła z Gigantami” to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.  W ramach „Szkoły z Gigantami” uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach z nauki programowania oraz w dwóch z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.„Programowanie w czterech wymiarach gamingu” – to cykl  bezpłatnychwebinarów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 7-11 lat oraz 12-19 lat.
 Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacji, tower defense, tanks oraz battle royale. Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript.

Nowość! Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty i maturzysty

W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki. Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.

Zarejestruj się!

Konkurs

Dla placówki z największą liczbą uczestników w naszym wydarzeniu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody:I miejsce:

  • Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 3000 zł na nowy sprzęt IT,
  • Darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.

II miejsce:

  • Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 2000 zł na nowy sprzęt IT,
  • Darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.

III miejsce:

  • Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły,
  • Voucher o wartości 1000 zł na nowy sprzęt IT,
  • Darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia. 
Ponadto:

Dla pozostałych 7 szkół w rankingu poniżej trzech wyróżnionych przygotowaliśmy:

  • Voucher na kurs uzupełniający on-line z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia! 
Co więcej: 

Każda szkoła, z której w naszym wydarzeniu udział weźmie ponad 25 uczniów, otrzyma także specjalny certyfikat uczestnictwa. Ranking z ilością zapisanych uczniów z danej szkoły na bieżąco będziecie mogli śledzić na naszej stronie internetowej.Nie zapomnij w formularzu zapisowym zaznaczyć swojej szkoły! 

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content