Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

„Kierunki Przyszłości 2021”

Szanowni Państwo,

Czas jest pełen wyzwań, ale młodzi ludzie muszą zaplanować swoją przyszłość. W tym roku jest to szczególnie trudne, dlatego, w ramach wsparcia organizujemy wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy wraz z 20. najlepszymi uczelniami w Polsce. Już 22 kwietnia odbędzie się w formule ONLINE-  Ogólnopolski Dzień Otwarty – KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI. Wydarzenie jest częścią akcji „Dziewczyny na politechniki!”, ale tym razem zapraszamy wszystkich, Chłopaków też.

„KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI” odbędą się na specjalnej, zaawansowanej platformie do eventów online – Grip, pozwalającej na zorganizowanie różnorodnego merytorycznie wydarzenia, zachęcającej uczestników do aktywnego udziału i umożliwiającej im głębsze zaangażowanie. Serdecznie zachęcamy do udziału, będziemy także wdzięczni za udostępnienie informacji o wydarzeniu zainteresowanym.

Kierunki Przyszłości 2021!

ZAREJESTRUJ SIĘ

W ramach eventu możesz wziąć udział w ekskluzywnych Konsultacjach Mentoringowych 1:1 ze studentkami uczelni technicznych i przedstawicielami Huawei, wyjątkowych Warsztatach 4 ścieżkach tematycznych, które pozwolą odkryć i rozwinąć Twoje zainteresowania. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy także Kierunkowskaz Kariery, – debaty przedstawiające kierunki techniczne i ścisłe przez studentki i firmy technologiczne, a także Strefa EXPO z wirtualnymi stoiskami uczelni technicznych i wydziałów ścisłych z całej Polski – to tu poznasz oferty wielu uczelni w jednym miejscu – zapytaj o rekrutację, uczelnie i kierunki studiów! Wszystko okraszone wystąpieniami na Scenie Głównej, która odsłoni tajemnice najbardziej gorących kierunków naszej przyszłości!

STREFA MENTORINGOWA

Konsultacje 1:1 z 34 Mentorkami i Mentorami kierunków ścisłych i technicznych

ZAPISUJĘ SIĘ

STREFA WARSZTATÓW

18 spotkań w ramach 4 ścieżek tematycznych (IT i programowanie, Kompetencje przyszłości i planowanie kariery, Doświadczenia i Eksperymenty, Dziewczyny w nowych technologiach)

ZAPISUJĘ SIĘ

Na warsztaty i mentoring obowiązuje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć w nich udział należy być zarejestrowanym na wydarzenie “Kierunki Przyszłości 2021” (rejestruję się). 

Przydatne informacje:

Pomóżmy uczniom wybrać właściwą ścieżkę zawodową! Z góry dziękujemy przekazanie tej wiadomości.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Do zobaczenia (online) 22 kwietnia!

Dziewczyny na Politechniki!
CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content