Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych.

  1. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej.
  2. 28.05.2021 r. – ta data, jak również organizacja odbioru dokumentów, zostaną jeszcze jednak potwierdzone ogłoszeniem na stronie szkoły – odbiór zarówno ŚWIADECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE jak i DYPLOMU TECHNIKA INFORMATYKA / MECHATRONIKA
  3. 05.07.2021 r. – możliwość odbioru: ŚWIADECTW, DYPLOMÓW, ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI – organizacja odbioru dokumentów, zostanie potwierdzona ogłoszeniem na stronie szkoły. Po tym terminie odbiory dokumentów możliwe będą wyłącznie po umówieniu spotkania, pod adresami mailowymi: agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl lub sekretariat@tm1.edu.pl lub szkola@tm1.edu.pl – w tym przypadku, z powodu okresu urlopowego zaleca się pisanie na wszystkie podane adresy mailowe.

Agnieszka Gwardiak

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content