Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Stypendium Mazovia dotyczy klas 1, 2, 3, 4 w obecnym roku szkolnym czyli 2020/202

28 maja 2021 r. upływa termin dostarczenia do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Indywidualnego Planu Rozwoju Zawodowego Ucznia i Sprawozdania okresowego za okres od 1 września 2020 r. do 28 lutego 2021 r.

DOKUMENTY (2 pliki) należy przesłać na adres: mazovia@tm1.edu.pl w wersji elektronicznej (pdf) w temacie maila wpisując imię, nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna

  1. Indywidualny Planu Rozwoju Zawodowego Ucznia należy wygenerować z systemu poprzez https://stypendiazawodowe.oeiizk.waw.pl/login, zatwierdzony przez pracownika MSCDN.
  2. Sprawozdanie okresowe za okres od 1 września 2020 r. do 28 lutego 2021 r. – należy wypełnić w systemie poprzez https://stypendiazawodowe.oeiizk.waw.pl/login, gdy zostanie ono zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN należy je wygenerować w celu wysłania. · powyższe dokumenty należy wysłać na adres: mazovia@tm1.edu.pl do 23 maja 2021 r.(niedziela);
    • pracownik szkoły Pani Agnieszka Gwardiak od poniedziałku 24.05.2021 r. będzie przekazywała dokumenty do podpisu opiekunowi oraz dyrektorowi;
    • w dniach 24-28 maja 2021 r. podpisane dokumenty będzie można odbierać w holu szkoły w recepcji w godzinach 7.30-19.00 po uprzednim kontakcie telefonicznym z recepcją szkoły pod nr (22) 646 44 99, wew. 16;
    • stypendyści mają obowiązek samodzielnie dostarczyć wymagane dokumenty do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa;
    • w przypadku problemów technicznych leżących po stronie Urzędu powyższe terminy mogą ulec zmianie.

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content