Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Już po WIFI… Podziękowania

Wiśniowy Festiwal Inicjatyw już za nami. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania całej społeczności w przygotowania do tego wydarzenia i uczestniczenia w zaproponowanych  atrakcjach. Bez Was – Uczennic i Uczniów, Pracowników szkoły i Rodziców – ten dzień nie byłby taki żywy, tętniący muzyką i śpiewem, gwarem rozmów i śmiechem, pachnący wypiekami i watą cukrową oraz kiełbaską… Tak liczna frekwencja uczestników WIFI jest dowodem na to, że warto organizować takie wydarzenia, w czasie których powstaje ta wyjątkowa atmosfera.

Szczególne podziękowania składamy na ręce:

  • Pana Marka Lewandowskiego – szefa szkolnego bufetu, który wspierał nas swoim doświadczeniem i pomógł zrobić zakupy;
  • Pana Andrzeja Ozimka  – taty Michała, za ogromną pomoc w drukowaniu materiałów dekoracyjnych i plakatów;
  • Pana Dariusza Jakuboze  – przewodniczącego Rady Rodziców ZSLiT nr 1 za niezwykłą życzliwość, wsparcie finansowe i współpracę podczas przygotowań do festiwalu.

Bez wsparcia dyrekcji naszej szkoły, niezwykłej życzliwości Pani wicedyrektor Magdaleny Polak i Pani wicedyrektor Karoliny Dołomisiewicz oraz Pani Emilii Cizio druga edycja WIFI pewnie nie miałaby miejsca na osi czasu Wiśniowej 56.

Bez NIESAMOWITEGO wsparcia naszych rodziców i życzliwości z ich strony, gotowości do pomocy – WIFI nie miałoby takiej oprawy.

DZIĘKUJEMY!

Organizatorzy – Samorząd Uczniowski ZSLiT nr 1

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content